Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
Autor
  • więcej
Wydawca
  • więcej
Seria
  • więcej

Książki o bieganiu

Bieganie to sport, który już od wielu lat cieszy się w naszym kraju dużą popularnością, a dodatkowo stale, z roku na rok zwiększa się grono biegaczy. Z tego względu w naszej ofercie książek o bieganiu znajdziesz pozycje przeznaczone zarówno osobom rozpoczynającym swoją przygodę z tą formą aktywności, jak i wprawionym biegaczom. Trening, dieta, zawody oraz zdrowie to najpopularniejsze tematy, których omówienie znajdziesz w przygotowanych przez nas książkach dla biegaczy.

Książki o bieganiu dla początkujących

Nasza oferta zawiera wiele tytułów skierowanych do osób, które rozważają rozpoczęcie treningów biegowych oraz do tych, którzy pierwsze kroki mają już za sobą. Pozycje te zawierają niezbędne informacje na temat takich zagadnień jak wybór butów biegowych, dobór stroju treningowego odpowiedniego do danej pogody, posiłki przed i po bieganiu oraz sposoby na podtrzymywanie motywacji. W poradnikach dla biegaczy nie brakuje również propozycji treningów, dzięki którym osoby początkujące w sposób planowy mogą podnosić swoją wydolność i zwiększać objętość treningową bez obawy o kontuzje. Książki o bieganiu dla początkujących są więc bardzo dobrą propozycją dla wszystkich, którzy poszukują odpowiedzi na pytanie „Jak zacząć biegać?”

Przygotowania do zawodów czyli książki dla biegaczy zaawansowanych

Biegaczy, którzy swoje początki już dawno mają za sobą, z pewnością zainteresować mogą tytuły poświęcone dalszemu rozwojowi, w tym zwiększaniu wytrzymałości, szybkości oraz pokonywanych dystansów. Tematy te często stanowią ważną część poradników przygotowujących do  startu w poważniejszych wyzwaniach sportowych, takich jak zawody na 5 i 10 km, maratony, ultramaratony oraz biegi przełajowe. Zaawansowany trening fizyczny i mentalny, aktywna regeneracja oraz dieta wspierająca realizację celów to wiedza niezbędna każdemu ambitnemu biegaczowi, którą posiąść można dzięki lekturze oferowanych przez nas książek o bieganiu.

Niezależnie czy dopiero zaczynasz, czy biegasz od dawna, sprawdź naszą ofertę książek o bieganiu i zdecyduj, która z nich może ci pomóc w realizacji twoich sportowych celów.

więcej

Sprawdź te popularne książki:

Iron Flame. Żelazny płomień. Empireum. Tom 2, Fourth Wing. Czwarte Skrzydło, Niepoznany. Część 1, Życie, którego pragniesz. Sztuka i nauka sięgania po szczęście, Do końca moich dni, Chłopki. Opowieść o naszych babkach, Extinguish the Heat. Runda finałowa, Venom. Aleksandra Kondraciuk, Nic mnie nie złamie. Zapanuj nad swoim umysłem i pokonaj przeciwności losu, Dziewczyny z łagrów, Fala. Maria Krasowska, Przyjaciółka. B. A. Paris, Prawo Marcina. Znaj swoje prawa w szkole, I Wanna Fall. Bright Side, Bliskość i lęk. Jak budować lepsze relacje, Glukozowa rewolucja, Wiosenne przebudzenie. Duchy minionych lat. Tom 1, Szeptem. Becca Fitzpatrick, Bez końca. Uwolnij umysł i wygraj wewnętrzną wojnę, Kwiatowy dwór. Saga dworska. Tom 3, Postny reset dla kobiet. Spalaj tłuszcz, reguluj hormony, dodaj sobie energii, Karma dziwką czy przyjacielem?, Clone. Students. Tom 1, Wracam do domu. Tom 3, Nie spieprz tego! Jak zachować więź z dzieckiem, Bebechy, czyli ciało człowieka pod lupą, Sternberg, Pomoc domowa. Sekret, Atomowe nawyki. Drobne zmiany, niezwykłe efekty, Zamieć. Karolina Wojciak, Patożycie. Z notatnika kuratora sądowegoAfryka to nie państwo. Pora przełamać stereotypy, Kiedy ciało mówi nie, Wszyscy byliśmy za młodzi, The Science of Temptation, Kicia Kocia się złości, Mgła. Anna Brzezińska, Hellish Heat, Psy z Essex, Porwani. Marcel Moss, Zdrowie psychiczne. Instrukcja obsługi, Tak działa mózg. Jak mądrze dbać o jego funkcjonowanie