Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Twoje środki
Cena
Dostępność
Ocena produktu
Sprzedawca
Autor
  • więcej
Oprawa
Wydawca
  • więcej
Seria
  • więcej
Sposób dostawy (oferta empik)
  • więcej

Książki o bieganiu

Bieganie to sport, który już od wielu lat cieszy się w naszym kraju dużą popularnością, a dodatkowo stale, z roku na rok zwiększa się grono biegaczy. Z tego względu w naszej ofercie książek o bieganiu znajdziesz pozycje przeznaczone zarówno osobom rozpoczynającym swoją przygodę z tą formą aktywności, jak i wprawionym biegaczom. Trening, dieta, zawody oraz zdrowie to najpopularniejsze tematy, których omówienie znajdziesz w przygotowanych przez nas książkach dla biegaczy.

Książki o bieganiu dla początkujących

Nasza oferta zawiera wiele tytułów skierowanych do osób, które rozważają rozpoczęcie treningów biegowych oraz do tych, którzy pierwsze kroki mają już za sobą. Pozycje te zawierają niezbędne informacje na temat takich zagadnień jak wybór butów biegowych, dobór stroju treningowego odpowiedniego do danej pogody, posiłki przed i po bieganiu oraz sposoby na podtrzymywanie motywacji. W poradnikach dla biegaczy nie brakuje również propozycji treningów, dzięki którym osoby początkujące w sposób planowy mogą podnosić swoją wydolność i zwiększać objętość treningową bez obawy o kontuzje. Książki o bieganiu dla początkujących są więc bardzo dobrą propozycją dla wszystkich, którzy poszukują odpowiedzi na pytanie „Jak zacząć biegać?”

Przygotowania do zawodów czyli książki dla biegaczy zaawansowanych

Biegaczy, którzy swoje początki już dawno mają za sobą, z pewnością zainteresować mogą tytuły poświęcone dalszemu rozwojowi, w tym zwiększaniu wytrzymałości, szybkości oraz pokonywanych dystansów. Tematy te często stanowią ważną część poradników przygotowujących do  startu w poważniejszych wyzwaniach sportowych, takich jak zawody na 5 i 10 km, maratony, ultramaratony oraz biegi przełajowe. Zaawansowany trening fizyczny i mentalny, aktywna regeneracja oraz dieta wspierająca realizację celów to wiedza niezbędna każdemu ambitnemu biegaczowi, którą posiąść można dzięki lekturze oferowanych przez nas książek o bieganiu.

Niezależnie czy dopiero zaczynasz, czy biegasz od dawna, sprawdź naszą ofertę książek o bieganiu i zdecyduj, która z nich może ci pomóc w realizacji twoich sportowych celów.

więcej