Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Kolor
Płeć
Materiał
  • więcej
Maksymalne obciążenie
Ćwiczone partie mięśni
  • więcej
Funkcje sprzętu sportowego
  • więcej
Rodzaj steppera
Metoda pomiaru pulsu

Steppery

Stepper, to jedno z najprostszych urządzeń, które pozwala na wymodelowanie mięśni nóg oraz pośladków. Pomaga w zrzuceniu nadmiernych kilogramów i jest wsparciem w budowaniu lepszej kondycji oraz w pozbywaniu się cellulitu. Nie zajmuje zbyt wiele miejsca, dlatego można używać go również w małych mieszkaniach. Aby rozpocząć codzienny trening nie trzeba wychodzić z domu. Wystarczy ustawić sprzęt w dowolnym miejscu i rozpocząć pracę nad wymarzoną sylwetką.

Ćwiczenia na stepperze

Steppery do ćwiczeń są przeznaczone zarówno dla początkujących, jak i dla zaawansowanych. Podczas ćwiczeń zwiększających wytrzymałość, których uzupełnieniem może być również stepper, wystarczy włączyć ulubioną muzykę, aby wykonywanie poszczególnych serii było przyjemniejsze. Trening na tym urządzeniu pozwala uniknąć ryzyka kontuzji, dlatego mogą z niego korzystać również osoby o nieco większej wadze lub biegacze z kontuzją kolana.

Steppery proste imitują wchodzenie po schodach lub jazdę na łyżwach, angażując przy tym wiele grup mięśniowych. Wiele z nich nie posiada żadnych dodatkowych przyrządów, co również wpływa na łatwość w przenoszeniu tego sprzętu. Jednak steppery wyposażone w elastyczne linki pomagają również we wzmocnieniu mięśni ramion oraz przedramion. Godzina treningu na takim urządzeniu pozwala spalić około 600 kalorii. Antypoślizgowa powierzchnia zapobiega przypadkowym poślizgnięciom. Wbudowany komputer rejestruje i wyświetla na ekranie czas treningu oraz ilość spalonych kalorii.  

Czy wyróżniają się steppery skrętne? 

Steppery skrętne przypominają jazdę na rolkach lub na nartach, tym samym umożliwiając również wzmocnienie mięśni brzucha oraz ramion. W czasie treningu pracuje całe ciało. Regulacja wysokości oraz kierownicy pozwala na dostosowaniu sprzętu do własnych potrzeb. To urządzenie jest przeznaczone dla osób w każdym wieku.

Sprawdź ofertę stepperów i popraw swoją kondycję już dziś

więcej