Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Sprzedawca
  • więcej
Dla kogo
Wiek
Marki
  • więcej
Cena
Ocena

Dziecko i mama

Znajdziesz u nas szereg różnych produktów, dzięki którym zapewnisz swojemu dziecku odpowiednie bezpieczeństwo i ochronisz jego zdrowie.

Dużą popularnością w ostatnim czasie cieszą się nianie elektroniczne i monitory oddechu. Pozwalają one sprawdzać, jak nasze dziecko zachowuje się w ciągu dnia czy w nocy. Mogą mieć funkcję przesyłania obrazu, jak i dźwięku, dzięki czemu umożliwiają zdalne uspokojenie malucha. Co więcej, nowoczesne nianie reagują na dźwięk oraz monitorują temperaturę w pomieszczeniu.

Polecamy także inhalatory dla dzieci, które pomogą łatwo wprowadzić lek do organizmu dziecka. W naszym asortymencie znajdziesz również specjalne zabezpieczenia na meble, blokady szafek i osłonki, a także szereg artykułów, takich jak kamizelki odblaskowe i szelki bezpieczeństwa.

Jeśli chcesz kompleksowo zadbać o zdrowie dziecka i zapewnić mu ochronę poza domem, sprawdź nasze nowoczesne wózki dziecięce oraz pełne różnych funkcjonalności foteliki samochodowe, a także inne akcesoria od znanych producentów, takich jak np. Chicco.

Postaw na najlepsze sposoby na zapewnienie bezpieczeństwa maluchowi i zapoznaj się z naszą rozbudowaną i bogatą ofertą.

więcej

Strefa marek

Dziecko - warto wiedzieć

Podobne do ostatnio oglądanego