Filtruj
Kategorie
Prasa
Mój Empik
Seria
Ocena
Cena (od-do)

Prasa komputerowa

Czasopisma komputerowe to jedno z popularnych źródeł czerpania wiedzy na temat oprogramowania, sprzętu czy różnego rodzaju akcesoriów komputerowych. Dostarczają graczom informacji na temat nowości wydawniczych w świecie gier, recenzji i opinii na ich temat. Prasa komputerowa, zależnie do tytułu, wydawana jest w formie kwartalników, dwumiesięczników, miesięczników lub dwutygodników.

Czasopisma komputerowe o grach

W naszej ofercie znajduje się wiele tytułów dostępnych na rynku gazet komputerowych. Warto wymienić choćby Mycraft – magazyn dla miłośników popularnej gry  Minecraft.  Opisy gier komputerowych z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych oraz recenzje nowo powstałych gier, które są stylizowane na klasyki z ubiegłych lat czytelnicy znajdą na łamach gazety Retro Gamer. Kolejną propozycją jest magazyn CD Action – zawierający recenzje, zapowiedzi i nowości ze świata gier, ale także testy sprzętu i porady techniczne. W naszej ofercie dostępny jest również PSX Extreme, który jako jeden z nielicznych magazynów ukazuje się już od 25 lat.

Czasopisma o programach i systemach operacyjnych

Wśród tytułów gazet komputerowych dostępnych na rynku znajdują się również takie, z których czytelnicy mogą czerpać wiedzę na temat programów komputerowych oraz systemów operacyjnych i nowych technologii, jak np. Komputer Świat, Admin Magazine, Programista czy Linux Magazine. Pozycje dla siebie znajdą między innymi początkujący, jak też bardziej zaawansowani pasjonaci komputerów.

Czasopisma komputerowe dla dzieci

Wśród czasopism komputerowych znajdą się również te dedykowane dzieciom i młodzieży. Mowa tu nie tylko o pasjonatach świata komputerów i gier, którzy z ich pomocą mogą rozwijać swoje zainteresowania, ale również o innych, którzy chcieliby poszerzyć swoją wiedzę w tym zakresie.

Lektura prasy komputerowej może okazać się pomocna by lepiej poznać i zrozumieć świat programowania oraz informatyki. W czasopismach typowo edukacyjnych jak np. Programista Junior zamieszczane są zadania i ćwiczenia do wykonania, które pozwolą nie tylko zgłębić teorie, ale także praktycznie wykorzystać zdobytą wiedzę.

Jeśli interesujesz się nowymi technologiami, informatyką lub programowaniem albo jesteś zapalonym graczem przejrzyj naszą ofertę i zobacz, która z dostępnych gazet komputerowych najbardziej pokrywa się z Twoimi zainteresowaniami.

więcej

Podobne do ostatnio oglądanego