Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Cena Empik Premium
Ocena produktu
Sprzedawca
Dobry wybór
Stan produktu
Czas trwania
  • więcej
Polecane
Nowości
Autor
  • więcej
Lektor
  • więcej
Seria
  • więcej
Wydawca
  • więcej

Audiobooki literatura faktu

Audiobooki z literaturą faktu to propozycja warta uwagi zwłaszcza dla osób, które lubią czytać ambitne książki, lecz nie zawsze znajdują na to czas. Są to czytane przez zawodowych lektorów i aktorów reportaże, eseje, pamiętniki, dzienniki, wspomnienia, wywiady czy biografie. Napisali je znani oraz cenieni pisarze, m.in. Ryszard Kapuściński, Richard Shepherd, Mariusz Szczygieł, Rafał Woś, Melchior Wańkowicz, Janusz Rolicki, Adam Higginbotham, Frederic Martel czy Tomasz Michniewicz.

Wciągające reportaże w wersji dźwiękowej

Proponujemy audiobooki z reportażami w formacie mp3. Można słuchać ich wygodnie nawet podczas wykonywania innych czynności, np. jazdy samochodem, gotowania, sprzątania, zmywania naczyń czy biegania. Wystarczy włączyć nagranie na telefonie, komputerze czy odtwarzaczu muzyki. Pozwala to zaoszczędzić czas oraz uniknąć nadwyrężania wzroku. Pełne emocji interpretacje oraz dodatkowe efekty dźwiękowe sprawiają, że jeszcze lepiej można odczuć klimat książki.

Audiobooki, które ukazują prawdę i skłaniają do refleksji

Proponujemy dźwiękowe wersje książek podejmujących ważne, kontrowersyjne, szokujące i objęte tabu zagadnienia. Autorzy z przenikliwością i obiektywizmem relacjonują wydarzenia, obok których trudno przejść obojętnie. Przedstawiają prawdziwe historie zwykłych ludzi, którzy zmagają się z trudami codziennej rzeczywistości i próbują dostosować do zastanych warunków. Dzięki słuchaniu reportaży w formie audiobooków można lepiej zrozumieć wybory mieszkańców różnych rejonów świata, ich mentalność czy narodową tożsamość. Jest to realistyczna i pełna bólu literatura faktu, która wzrusza oraz skłania do refleksji.

Dla osób, które słuchają bądź czytają bardzo często, przygotowaliśmy Empik Go - aplikację, w której znajduje się setki interesujących podcastów, ebooków oraz audiobooków reportażowych i wiele innych . 

Sprawdź, jak wiele reportaży, pamiętników, biografii i innych audioksiążek znajduje się w naszej ofercie. Znajdź audiobook z literaturą faktu, który zaspokoi twoją ciekawość oraz poszerzy horyzonty.

więcej

Przeczytaj więcej o audiobookach

Sprawdź więcej artykułów!