Filtruj
Kategorie
Sprzedawca
Wiek
Kolor
Waga dziecka
  • więcej
Kierunek jazdy
Marki
  • więcej
Dostępność
Cena
Ocena

Foteliki samochodowe 9-18 kg

Foteliki samochodowe 9-18 kg są dopasowane do potrzeb dziecka w wieku 1-4 lat. Zapewniają mu komfort podczas podróży, odpowiednio chronią i wzmacniają poczucie bezpieczeństwa.

Większość fotelików 9-18 kg jest przeznaczona do montażu przodem. Jest to najbezpieczniejsza pozycja dla dziecka. W razie wypadku, siła uderzenia jest równomiernie rozłożona na plecy, klatkę piersiową i głowę dziecka, co zmniejsza ryzyko urazów. Dodatkowo, w przypadku nagłego hamowania dziecko jest mocno dociskane do oparcia fotelika, co również przyczynia się do jego ochrony.

W naszym asortymencie dostępne są foteliki do samochodu 9-18 kg znanych i cenionych marek m.in. Maxi-Cosi, Jane, Cybex, Romer czy też Chicco. Każdyt model cechuje się odmiennymi funkcjami, dlatego warto porównać foteliki 9-18 kg, tak aby znaleźć ten najbardziej dopasowany do potrzeb.

Jeśli jesteś na etapie kompletowania wyprawki dla malucha, koniecznie pamiętaj o wybraniu odpowiedniego fotelika samochodowego. Sprawdź również naszą ofertę śpiworków do fotelików, które zapewnią twojemu maluchowi wygodę najwyższej jakości. 

więcej

Podobne do ostatnio oglądanego

Foteliki samochodowe – najczęściej zadawane pytania