Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Cena Empik Premium
Ocena produktu
Sprzedawca
Dobry wybór
Stan produktu
Czas trwania
  • więcej
Nowości
Autor
  • więcej
Lektor
  • więcej
Seria
  • więcej
Język
Wydawca
  • więcej

Audiobooki dla młodzieży

Nie każdy nastolatek lubi czytać książki. Dla wielu z nich czynność ta jest nudna, trudna i męcząca, dlatego wolą spędzać czas przed ekranem smartfona, tabletu czy komputera. Audiobooki dla młodzieży pozwalają im przekonać się, jak pasjonującą przygodą może być obcowanie z literaturą. Są to muzyczne wersje książek, które czytają profesjonalni lektorzy oraz aktorzy.

Opowiadania i powieści przygodowe

W naszej ofercie znajdują się pełne pasjonujących przygód audiobooki dla dzieci i młodzieży, np. bestsellerowe tytuły takich autorów jak Juliusz Verne, Mark Twain, Daniel Dafoe czy J.K. Rowling. Dzięki wysłuchaniu audiobooków nastolatek będzie mógł lepiej poznać odległe zakątki świata oraz ich mieszkańców. Zostanie także zainspirowany do samodzielnego odkrywania świata i poszukiwania nowych pasji.

Lektury szkolne w przystępnej formie

W naszym sklepie internetowym znajduje się wiele ważnych lektur szkolnych w formie audiobooków, m.in. „Ania z Zielonego Wzgórza”, „Przygody Tomka Sawyera”, „W pustyni i w puszczy”, „Tajemniczy ogród”, „Opowieść wigilijna”, „Opowieści z Narnii” i wiele innych. Audiobooki dla młodzieży można zabrać ze sobą niemal wszędzie – np. do samochodu, pociągu czy na spacer. Audioksiążki, podobnie jak lektury w tradycyjnej formie, uświadamiają nastolatkom ważne wartości, a także pomagają dojrzeć i znaleźć swoje miejsce w świecie.

Efektywna powtórka przed maturą

W naszej ofercie znajdują się jeszcze inne dźwiękowe książki dla młodzieży – audiobooki pomagające przygotować się do matury z różnych przedmiotów. Oprócz czytanego tekstu zostały wzbogacone o elementy muzyczne, dzięki czemu uczeń może znacznie szybciej i przyjemniej przyswoić wiedzę. Jeśli dziecko ma trudność w uczeniu się historii, warto zaproponować mu np. muzyczną książkę pt. „Dzieje polski opowiedziane dla młodzieży” autorstwa Feliksa Konecznego.

Znajdź audioksiążkę, która zainteresuje twoje nastoletnie dziecko. Masz do wyboru wiele interesujących audioboków dla młodzieży o różnej tematyce.

więcej

Przeczytaj więcej o audiobookach

Sprawdź więcej artykułów!

Audiobooki dla młodzieży - najczęściej zadawane pytania