/ dom i ogród

/ Monitoring i bezpieczeństwo

Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Marka
  • więcej
Dostępność
  • więcej
Cena produktu
Ocena

Inteligentny dom

Dom powinien być miejscem, w którym Ty i Twoja rodzina czujecie się w pełni swobodnie, a przede wszystkim bezpiecznie. Współczesnymi systemami alarmowymi i monitorującymi wnętrza budynków oraz posesje można sterować nawet za pośrednictwem telefonu. Wszystko to za sprawą rozwiązań smart home. Sprawdź, co w tej kategorii możemy Ci zaoferować empik.com.

Smart home – co to jest?

Pojęcie smart home oznacza inteligentny dom. Niekoniecznie musi to być futurystyczny budynek naszpikowany elektroniką. Także i Ty możesz przekształcić swój dom w smart home. Jak? Wybierając odpowiednie elementy systemu domu inteligentnego, jakie proponujemy na stronie internetowej empik.com.

Idea smart home polega na tym, byś mógł wprowadzić w swoim domu czy nawet w mieszkaniu w bloku takie udogodnienia, które uprzyjemnią Ci wykonywanie codziennych obowiązków, zwiększą wygodę domowników, a jednocześnie będą oszczędzać Twój czas i energię elektryczną. Szeroką grupę produktów związanych z systemem domów inteligentnych stanowią elementy zwiększające Twoje bezpieczeństwo – alarmy, monitoring, czujniki ruchu itp.

Co wchodzi w skład systemów smart house?

Twój dom ma być smart? Stwórz inteligentny dom i ciesz się podwyższonym komfortem życia dzięki naszym gadżetom i urządzeniom wykorzystującym nowoczesne technologie. W świetnej cenie oferujemy różne elementy bezpieczeństwa, między innymi monitoring, czujniki i detektory, systemy smart home do sterowania oświetleniem i sprzętami, jak i wygodne odkurzacze i kosiarki automatyczne. W naszym sklepie dostępne są także centrale systemów smart home.

Wybierz nowoczesne czujniki i kontrolki Xiaomi smart home i zbuduj spersonalizowany system bezpieczeństwa, a Twój dom stanie się Twoją bezpieczną przystanią.

więcej

Kategorie