Filtruj
Kategorie
Polecane
Nowości
Wybrani autorzy
  • więcej
Okładka
Dostępność
Cena

Romans

Złączeni miłością literaccy bohaterowie książek romantycznych przeżywają wspólnie przygody, wspierając się nawzajem i zawsze dążąc do szczęścia we dwoje. W naszym sklepie znajdziesz najlepsze romanse polskich i zagranicznych autorek oraz autorów. Poznaj książki romantyczne zakończone happy endem oraz wzruszające powieści, w przypadku których o szczęśliwym zakończeniu nijak nie można mówić. Pozycje z tej kategorii mogą okazać się świetnym prezentem na Dzień Mamy. Zobacz również jakie jeszcze pomysły na prezent na różne okazje przygotowaliśmy.

Romanse w najlepszej cenie

Poszukujesz najsłynniejszych romansów? Książki w tej tematyce kupisz u nas w atrakcyjnej cenie, również w promocji i w ramach wyprzedaży literatury. Szukaj wyjątkowych okazji i zatop się w lekturze książek romantycznych, które pozwolą Ci marzyć o wielkiej miłości, śledzić losy bohaterów i bohaterek, którzy w imię tego wzniosłego uczucia są w stanie uczynić wiele. W Twojej domowej biblioteczce nie powinno zabraknąć najlepszych romansów, do których warto wracać co pewien czas, by zafundować sobie chwilę zapomnienia. Najlepsze romanse mogą na stałe zagościć w Twojej domowej biblioteczce! Miłości bowiem nigdy za wiele, a  literatura romantyczna – współczesna i klasyczna – wprost jest nią wypełniona.

Jakie romanse polecamy?

Interesują Cię książki romanse dla młodzieży? A może szukasz wciągającej pozycji w kategorii książki dramat‑romans? Być może wolisz klasyczne opowieści o miłości angielskich autorek takich jak Jane Austen? W naszym sklepie w kategorii książek romantycznych znajdziesz takie pozycje, które sprawią, że z wypiekami na twarzy będziesz śledzić fascynujące historie kolejnych bohaterów. Wniknij w świat autentycznych uczuć, które być może natchną Cię do tego, by być bardziej romantycznym na co dzień.

Piękne bohaterki, charakterne femme fatale, rycerscy mężczyźni i dranie, których nie sposób nie kochać. Polecamy romanse w pełnym przekroju książek romantycznych, jaki zapewniamy w sklepie. Każdy z naszych klientów znajdzie taką pozycję literaturową z gatunku romansów, która przypadnie mu do gustu.

Popularni autorzy i autorki książek romantycznych

Kategoria książek romantycznych cały czas uzupełniana jest o kolejne propozycje znanych zagranicznych i polskich pisarek romansów.  My ze swojej strony możemy polecić Ci literaturę kobiecą – romanse napisane przez m.in. Penelope Ward, Sabrinę Jeffries czy K.N. Hanar, a wśród polskich autorów na uwagę zasługują m.in. książki Alicji Sinickiej czy Katarzyny Michalak.

więcej

TOP – Romans

zobacz więcej
TOP
It Ends with Us
2 It Ends with Us Hoover Colleen
4.7/5
28,14 zł
44,99 zł
TOP
Royal
4 Royal Zandler Sylwia
0/5
23,95 zł
41,90 zł
TOP
Spark
5 Spark Rutka Monika
4.8/5
35,03 zł
49,90 zł
29,94 zł
TOP
Punk 57
6 Punk 57 Douglas Penelope
4.6/5
25,46 zł
39,90 zł
TOP
Prokurator
7 Prokurator Balicka Joanna
4.8/5
28,44 zł
44,90 zł
TOP
November 9
8 November 9 Hoover Colleen
4.7/5
28,34 zł
44,99 zł
TOP
Kill Switch
9 Kill Switch Douglas Penelope
4.5/5
41,18 zł
54,90 zł
TOP
Ugly Love
10 Ugly Love Hoover Colleen
4.5/5
30,12 zł
44,99 zł
TOP
Devil. Inferno. Tom 1
TOP
Emerald
13 Emerald FortunateEm
4.6/5
27,08 zł
44,90 zł

Książki romanse - najczęściej zadawane pytania

Podobne do ostatnio oglądanego