Filtruj
Kategorie
Polecane
Nowości
Wybrani autorzy
  • więcej
Dostępność
Cena

Romanse

Złączeni miłością literaccy bohaterowie książek romantycznych przeżywają wspólnie przygody, wspierając się nawzajem i zawsze dążąc do szczęścia we dwoje. W naszym sklepie znajdziesz najlepsze romanse polskich i zagranicznych autorek oraz autorów. Poznaj książki romantyczne zakończone happy endem oraz wzruszające powieści, w przypadku których o szczęśliwym zakończeniu nijak nie można mówić. Pozycje z tej kategorii mogą sprawdzić się jako prezent dla dziewczyny czy dla kogoś innego bliskiego. Zobacz również jakie jeszcze pomysły na prezent na różne okazje przygotowaliśmy.

Romanse w najlepszej cenie

Poszukujesz najsłynniejszych romansów? Książki w tej tematyce kupisz u nas w atrakcyjnej cenie, również w promocji i w ramach wyprzedaży literatury. Szukaj wyjątkowych okazji i zatop się w lekturze książek romantycznych, które pozwolą Ci marzyć o wielkiej miłości, śledzić losy bohaterów i bohaterek, którzy w imię tego wzniosłego uczucia są w stanie uczynić wiele. W Twojej domowej biblioteczce nie powinno zabraknąć najlepszych romansów, do których warto wracać co pewien czas, by zafundować sobie chwilę zapomnienia. Najlepsze romanse mogą na stałe zagościć w Twojej domowej biblioteczce! Miłości bowiem nigdy za wiele, a  literatura romantyczna – współczesna i klasyczna – wprost jest nią wypełniona.

Jakie romanse polecamy?

Interesują Cię książki romanse dla młodzieży? A może szukasz wciągającej pozycji w kategorii książki dramat‑romans? Być może wolisz klasyczne opowieści o miłości angielskich autorek takich jak Jane Austen? W naszym sklepie w kategorii książek romantycznych znajdziesz takie pozycje, które sprawią, że z wypiekami na twarzy będziesz śledzić fascynujące historie kolejnych bohaterów. Wniknij w świat autentycznych uczuć, które być może natchną Cię do tego, by być bardziej romantycznym na co dzień.

Piękne bohaterki, charakterne femme fatale, rycerscy mężczyźni i dranie, których nie sposób nie kochać. Polecamy romanse w pełnym przekroju książek romantycznych, jaki zapewniamy w sklepie. Każdy z naszych klientów znajdzie taką pozycję literaturową z gatunku romansów, która przypadnie mu do gustu. Na początku 2023 roku ukaże się The American Roommate Experiment Eleny Armas - warto pamiętać o tej premierze, ponieważ poprzednia książka tej autorki (The Spanish Love Deception) błyskawicznie stała się bestsellerem. Inną książką romantyczną którą zdecydowanie warto przeczytać jest It Starts with Us Colleen Hoover.

Popularni autorzy i autorki książek romantycznych

Kategoria książek romantycznych cały czas uzupełniana jest o kolejne propozycje znanych zagranicznych i polskich pisarek romansów.  My ze swojej strony możemy polecić Ci literaturę kobiecą – romanse napisane przez m.in. Penelope Ward, Sabrinę Jeffries czy K.N. Hanar, a wśród polskich autorów na uwagę zasługują m.in. książki Alicji Sinickiej czy Katarzyny Michalak.

Polecane pozycje mogą sprawdzić się jako najlepsze prezenty na dzień kobiet dla dziewczyny lub żony.

więcej

Romanse i literatura obyczajowa: przeczytaj więcej na Empik Pasje

Wszystkie artykuły

Książki romanse - najczęściej zadawane pytania

Podobne do ostatnio oglądanego