Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Ocena produktu

Karty pre-paid do Nintendo

Nintendo od 2011 roku rozwija swój cyfrowy sklep. Wraz z najnowszą generacją konsol japońskiej firmy wystartowała także usługa Switch Online odpowiadająca m.in. za funkcje sieciowe gier. Platformy wykorzystują różne formy płatności, a jedną z nich są karty pre-paid. W naszym asortymencie znajdują się karty Nintendo eShop oraz Nintendo Switch Online.

Karty pre-paid Nintendo eShop 

Nintendo eShop jest sklepem cyfrowym, w którym użytkownicy konsol 3DSWii U oraz Switch mogą dokonywać zakupów gier i aplikacji. Ze sklepu można korzystać zarówno z poziomu konsol, jak i przeglądarki internetowej. Wydawca przewidział kilka form płatności, a jedną z nich jest korzystanie z kart przedpłaconychNintendo eShop Card są dostępne w różnych wartościach od 70 zł do nawet 500 zł.

Karty Nintendo eShop posiadają na sobie unikatowe kody, które należy podać w odpowiedniej zakładce po zalogowaniu w sklepie Nintendo. Wykorzystując w ten sposób kody zwiększamy saldo dostępnych środków na koncie. Doładowania można wykorzystać także bezpośrednio przy zakupie konkretnej gry w Nintendo eShop. Wystarczy wtedy wybrać odpowiednią formę płatności i podać kod z karty pre-paid

Karty pre-paid Nintendo Switch Online

Nintendo Switch Online jest usługą umożliwiającą m.in. korzystanie z funkcji sieciowych gier, jak rozgrywka online. Abonament daje również dostęp do zapisu danych w chmurze, aplikacji na smartfony, czy ekskluzywnych ofert dla członków. Subskrypcję można wykupić stosując m.in. przypisaną do konta kartę płatniczą lub wykorzystując środki na koncie gracza w Nintendo eShop. Jednym z rozwiązań są także karty przedpłacone.

Karty Nintendo Switch Online pozwalają na przedłużenie okresu subskrypcji o kolejne 3 lub 12 miesięcy. Kody doładowań można zrealizować poprzez przeglądarkę internetową lub w menu Nintendo eShop na konsoli, wybierając zakładkę podania kodu. Karty subskrypcyjne nie dodają środków do sklepu sieciowego i nie można za nie dokonać zakupu gier lub aplikacji.

Sprawdź naszą ofertę kart pre-paid Nintendo. Wybierz odpowiednie doładowanie i ciesz się cyfrowymi zakupami.

więcej