/ dom i ogród

/ Strefa Majsterkowania

Elektronarzędzia

Narzędzia ręczne

Wyposażenie i organizacja warsztatu

Odzież i ochrona BHP

Majesterkowanie

Majsterkowanie może być ciekawym, a zarazem praktycznym hobby. Aby można było je rozwijać, warto wyposażyć się w odpowiednie narzędzia, przyrządy, produkty ochronne BHP oraz akcesoria pomagające utrzymać porządek w warsztacie. W naszym asortymencie można znaleźć produkty dla majsterkowiczów wielu znanych marek, w tym Dewalt, Stanley, Makita, Karcher, Yato, Graphite, Black&Decker, Bosch, Kraft&Dele czy Metabo.

Majsterkowanie dla każdego

Do przeprowadzania napraw i remontów nie trzeba posiadać profesjonalnego warsztatu – równie dobrze można rozpocząć majsterkowanie w domu czy garażu. Przydatne w tym celu będą podstawowe narzędzia ręczne i akcesoria, w tym kombinerki, śrubokręty, chwytaki, pilniki, młotki, zestawy kluczy, szczypce, wkrętarki, materiały ścierne, szczotki druciane, strugi, brzeszczoty, gwintownice, przebijaki, pistolety i wkłady klejowe, taśmy izolacyjne, szpachelki, pędzle czy wałki.

Samodzielne majsterkowanie pozwala zaoszczędzić na niekiedy kosztownych usługach naprawczo-remontowych. Dzięki odpowiednim narzędziom można bez pomocy fachowca pomalować ściany, położyć gładź, przyciąć i ułożyć panele, powiesić szafkę czy przeprowadzić drobne naprawy.

Majsterkowanie w drewnie i nie tylko

W naszej ofercie znajduje się wiele przyrządów pozwalających na majsterkowanie w drewnie oraz innych materiałach, np. betonie, murze, ceramice, stali czy tworzywie pvc. Do wyboru są m.in. opalarki, wyrzynarki, młotowiertarki, młoty udarowe, szlifierki, strugi, wiertarki, wiertarkowkrętarki, pilarki, piły czy wyrzynarki. Nie brakuje również sprzętu do majsterkowania z elektroniką, np. lutownic do podzespołów elektronicznych.

Narzędzia ogrodnicze

Kategoria ta obejmuje również narzędzia ogrodnicze do uprawiania pola i ogródka. Zalicza się do nich m.in. piły, nożyce, motyki, szczotki ogrodowe, taczki i wózki ogrodnicze, grabie, widły, sekatory i nożyce ogrodowe, siekiery, drabiny, podesty czy torby i kosze na liście.

Odzież BHP i inne produkty ochronne

Majsterkowanie powinno być przede wszystkim bezpieczne. Dlatego tak ważne jest, aby wyposażyć się w odpowiednią odzież BHP, która ochroni przed zabrudzeniami, zranieniami czy trudnymi warunkami pogodowymi, a jednocześnie zapewnia swobodę ruchów. Poziom bezpieczeństwa zwiększa również obuwie ochronne, rękawice robocze, nakolanniki, kask, pasy i szelki asekuracyjne, nauszniki i zatyczki do uszu czy maska ochronna.

Wyposażenie garażu i warsztatu

Warto także zadbać o odpowiednie uporządkowanie narzędzi. Przydać mogą się w tym celu zwłaszcza skrzynki i torby narzędziowe, pojemniki na drobne elementy, wózki i leżanki warsztatowe, pasy bagażowe i monterskie czy stoły narzędziowe.

Zapoznaj się z naszym asortymentem narzędzi do majsterkowania i stwórz dzięki nim swój własny warsztat.

więcej