Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Rozmiar
  • więcej
Materiał
  • więcej
Pokrycie
  • więcej
Rodzaj kamienia
  • więcej
Kolor kamienia
  • więcej
Ocena produktu
Kolor
Sprzedawca
  • więcej
Szerokość produktu (cm)
Wysokość produktu (cm)
Płeć
  • więcej

Wisiorki i zawieszki

Wisiorki i zawieszki pełnią nie tylko funkcję ozdobną, ale również mogą wyrażać przynależność wyznaniową, manifestować przekonania i wartości, czy podkreślać upodobania lub pasje noszących je osób. W naszej ofercie znalazło się wiele modeli zawieszek i wisiorków, wykonanych z różnych rodzajów materiałów, ozdobionych wieloma motywami, o odmiennych wielkościach i w pełnej gamie kolorów.

Wisiorki i zawieszki do łańcuszków i naszyjników

W naszej ofercie biżuterii przygotowaliśmy wisiorki męskie i damskie, wykonane m.in. ze srebra, złota, ozdobione kryształkami Swarovskiego, kamieniami szlachetnymi, perłami lub masą perłową oraz cyrkoniami. W tej grupie znalazły się wyrażające wiarę krzyżyki, medaliki i szkaplerze, a także serduszka, które mogą okazać się bardzo dobrym prezentem dla ukochanej osoby. Ponadto w ofercie znajduje się wiele innych zawieszek, m.in. z motywem kwiatków, zwierząt, instrumentów muzycznych, liter oraz wielu innych najbardziej popularnych i bardziej nietuzinkowych motywów. Obok małych i subtelnych wisiorków damskich i męskich, w naszej ofercie znajdziesz także duże wisiorki na szyję, które właściwie dobrane, mogą stanowić dopełnienie wielu stylizacji.

Zawieszki do bransoletek

Zawieszki do bransoletek i kolczyków to bardzo duża i różnicowana grupa ozdób, wykonanych ze srebra i złota, w której odnajdziemy nawet najbardziej fantazyjne kształty. W tej grupie znalazły się zawieszki charms, które zachwycają bardzo dużą różnorodnością, uchwyconymi detalami i samą jakością wykonania. Nie zabrało tu także koralików do bransoletek a także szerokiego wyboru zawieszek złotych i srebrnych z literkami, muszelkami, zwierzętami oraz atrybutami wszelakich hobby, takimi jak gitary lub skrzypce czy globusy i kompasy.

Przejrzyj naszą ofertę wisiorków i zawieszek i sprawdź czy znajdziesz w niej biżuterię, której poszukujesz.

więcej