Filtruj
Kategorie
Nowości
Wybrani autorzy
  • więcej
Seria
  • więcej
Dostępność
Cena

Komiksy

Zobacz popularne komiksy i serie:

Jedni uznają je za kategorię literacką − gałąź nowoczesnej sztuki, inni mówią, że to forma przekazu przeznaczona wyłącznie dla najmłodszych. Komiksy, bo o nich tu mowa, kierowane są jednak do szerokiego grona odbiorców. Czy jesteś jednym z nich? Wykorzystana w nich grafika przyciąga wzrok i sprawia, że z chęcią sięgniesz po więcej. Czytaj komiksy i na kolorowych kartach śledź losy swoich ulubionych bohaterów. Mamy dla Ciebie szeroką ofertę takiej rozrywki, na czele z komiksami wydawnictwa Marvel czy komiksami Dony Rosy.

Komiksy – świetna rozrywka dla każdego

Kategoryzowanie komiksów tylko jako formy graficznego i literackiego przekazu dla dzieci jest dla nich krzywdzące. Co więcej, nie każdy komiks przeznaczony jest dla dzieci czy młodzieży. Są i takie, które dedykowane są dla odbiorców dorosłych. Czy wiesz, że nazwa „komiks” nie jest tak rozległa, jak jej angielski odpowiednik „graphic novels”? Można je interpretować jako opowiadania zaprezentowane za pomocą ilustracji wspomaganych treścią. Nierzadko takie komiksy poruszają wiele istotnych, a nawet kontrowersyjnych treści, które są na czasie.

Ogromną popularnością na całym świecie cieszą się również, głównie wśród dzieci, komiksy Dona Rosy, które obejmują disnejowskie historie, ale nie tylko. Sięgnij zwłaszcza po komiksy z Kaczogrodu.

Dla nieco starszych odbiorców przeznaczone są komiksy dla młodzieży, jak „Kapitan Żbik” z Janem Żbikiem jako czołową postacią czy seria komiksów Marvela o superbohaterach (np. o Thorze, Iron Manie czy Kapitanie Ameryce, jak i o całej grupie Avengers). Nasza sekcja komiksów dla dorosłych cały czas uzupełniana jest o kolejne propozycje, ale warto przypomnieć o bestsellerach, jak zekranizowane komiksy DC Comics, takie jak np. Batman czy Supermen.

Przygotowaliśmy dla Ciebie również ciekawe wydania komiksów Egmontu m.in. obrazujących najsłynniejsze powieści Agathy Christie.

Najpopularniejsze komiksy

W naszej ofercie znajdziesz liczne komiksy dla dzieci, które bawią kolejne pokolenia najmłodszych odbiorców. Wspomnieć musimy Ci przy tym o kultowych już seriach − „Tytus, Romek i A`tomek” Henryka Chmielewskiego czy „Kajko i Kokosz” Janusza Christy.

Oprócz komiksów – japońskie mangi

W naszym sklepie znajdziesz również popularne w Polsce mangi, czyli pochodzące z Japonii komiksy, które mają swoje odpowiedniki filmowe nazywane anime. Przerysowani bohaterowie mang przeżywają wiele różnych przygód. Japońskie komiksy wydawane są w wersjach dla różnych odbiorców. Chcesz więcej o nich wiedzieć? A może interesujesz się klasycznymi komiksami o bohaterach obdarzonych nadprzyrodzonymi mocami? Kup komiks, który bez reszty wciągnie Cię w ten szczególny świat.

więcej
Popularne serie komiksów

Komiksy - najczęściej zadawane pytania

Podobne do ostatnio oglądanego