Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Dobry wybór
Stan produktu
Nowości
Nośnik
Producent
  • więcej
Wydawca
  • więcej

Pady do PlayStation 5

PlayStation 5 korzysta standardowo z kontrolera DualSense. Posiadacze konsoli Sony mogą rozbudować swój zestaw gamingowy o oryginalne pady PS5 lub ciekawe zamienniki, które są dostępne w naszym asortymencie.

Oryginalne pady PS5

Oficjalny pad PS5 nosi nazwę DualSense i jest dostępny w wersji podstawowej oraz DualSense Edge. Wizualnie kontroler do najnowszej konsoli Sony czerpie inspiracje z padów poprzednich generacji. Umieszczenie drążków i przycisków odpowiada układowi z DualShocka 4, ale obudowa jest teraz nieco smuklejsza i bardziej jednolita. Standardowe wersje padów są kolorystycznie dopasowane do designu konsoli, ale w asortymencie znajdują się różne wersje kolorystyczne pada do PS5.

Wśród zalet pada PS5 DualSense należy wymienić zaawansowany system wibracji, który wiernie oddaje wydarzenia z ekranu na kontrolerze. System wykorzystany przez Sony jest dużo bardziej bogaty w efekty niż klasyczne wibracje z padów. Kontroler PS5 w wersji DualSense Edge może się pochwalić m.in. mapowaniem przycisków, możliwością tworzenia spersonalizowanych profili, polepszoną ergonomią obudowy czy wymiennymi nakładkami drążków.

Nieoficjalne pady do PS5

Posiadacze konsoli Sony mają możliwość skorzystania z rozmaitych padów zewnętrznych producentów takich, jak HORI, czy Nacon. Należy mieć świadomość, że nieoficjalne pady nie wspierają zaawansowanych wibracji, co oznacza, że nie wykorzystają pełnych możliwości wszystkich gier. Niemniej część padów do PS5 od innych marek zapewnia interesujące rozwiązania.

Wśród kontrolerów do PS5 można znaleźć joysticki dedykowane bijatykom. Takie kontrolery symulują pulpity z automatów arcade. Część padów posiada kształt, który dla użytkowników może być wygodniejszy niż w przypadku oficjalnego DualSense. Nie brakuje modeli z wbudowanymi częściowymi lub pełnymi klawiaturami. Szczególną kategorią kontrolerów są kierownice pozwalające na precyzyjne prowadzenie wirtualnych samochodów.

Przejrzyj dostępne pady do PS5 i wybierz kontroler zapewniający komfort długotrwałej rozgrywki.

więcej