Oto nasze książkowe-prezentowe propozycje, które ułatwią wam wybór.

1. Mindfulness w związku. 25 nawyków, które zwiększają intymność, pielęgnują bliskość i pogłębiają więzi

Książka, w której pełno jest praktycznych porad pomagających zbudować trwałą relację. Oprócz tytułowych 25 nawyków dla związku znajdują się też sposoby na używanie języka miłości oraz korzyści płynące z uważności w związku. Nowość na rynku, więc i dodatkowa gwarancja, że nasi nowożeńcy jeszcze tej pozycji nie mają. Ciekawa lektura zarówno dla pań, jak i dla panów.

 

Mindfulness w związku. 25 nawyków, które zwiększają intymność, pielęgnują bliskość i pogłębiają więzi


2. Miłość. Ścieżki do wolności

Kochaj. Żyj miłością. Bądź miłością. Jak kochać, jak żyć miłością, jak tworzyć trwałe i wartościowe relacje z samą sobą, z partnerem, z dziećmi, z rodziną i z otaczającym światem – o tym pisze w swojej książce Agnieszka Maciąg - autorka wielu poradników, bestsellerów, popularnego bloga, artystka słynnąca z zamiłowania do życia w zgodzie z naturą. Pięknie wydana książka świetnie sprawdzi się na prezent. 

 

Miłość, Maciąg

 

3. Sztuka kochania

Książka, która podpowiada jak żyć… żeby chciało się kochać. „Sztuka kochania" to poradnik dla par. Po raz pierwszy wydany w 1976 roku, osiągnął rekordowe siedem milionów sprzedanych egzemplarzy i miał dziesiątki tysięcy pirackich dodruków. Mimo upływu czasu wciąż zadziwia aktualnością. Wisłocka nie tylko opisuje pozycje i zabawy seksualne, ale także zastanawia się nad naturą miłości i potrzebą zrozumienia drugiego człowieka. A przede wszystkim pokazuje nam, że kochanie to sztuka.


 

Sztuka kochania, Wisłocka, książka

 

4. Mieszkaj pięknie

​​​​​Młodzi często urządzają się po ślubie, więc ta książka będzie idalnym praktycznym prezentem! W dobrze zaaranżowanych pomieszczeniach lepiej wypoczywamy i milej spędzamy czas. Dzięki tej książce przekonasz się, że nie musisz wydawać mnóstwa pieniędzy, żeby mieszkać pięknie. Poznasz proste triki i sprawdzone zasady, które pomogą ci odmienić każde wnętrze. Autorka ksiażki to Jagoda Kutkowska, która projektuje, stylizuje i prowadzi jeden z najpopularniejszych blogów wnętrzarskich w Polsce – Lovingit.pl. Pokaże, jak niewiele trzeba, żeby przeprowadzić metamorfozę całego mieszkania. Niech będzie inspirująco!

 

Mieszkaj pięknie

 

5. Misa Mocy. Przewodnik po kuchni zmieniającej świat

Przez żołądek do serca! Sprezentujcie młodym nowatorską, elegancko wydaną książkę kulinarną, w której znajdą wiele inspirujących przepisów na wspólne posiłki. Dodatkowo jest tu sporo porad i pomysłów jak zdrowo się odżywiać, jak gotować ekologicznie, jak ekonomicznie robić zakupy, a także jak wyczarować pyszne, czasem zmysłowe wręcz dania. Taki kulinarny poradnik przyda się w każdym domu.

 

Misa mocy. Przewodnik po kuchni zmieniającej świat

 

6. Podróże marzeń. Świat

Pomysły na podróż poślubną i wiele innych, wspólnych wypraw! Książka „Podróże marzeń. Świat" prezentuje najpiękniejsze miejsca na świecie, odwiedzane przez turystów miasta i muzea, w których znajdują się światowej klasy dzieła sztuki. Zachwycające fotografie, wzbogacone o opisy poszczególnych miejsc oraz dołączone mapy, z pewnością ułatwią wybór i sprawią, że już samo planowanie okaże się przyjemnością. To praktyczny przewodnik po całym świecie, który zainspiruje nowożeńców do odkrywania najpiękniejszych zakątków świata.

 

Podróże marzeń. Świat, książka

 

7. Wielki ogarniacz życia we dwoje

Któż nie słyszał o Państwie Buków, słynących z trafnych uwag, humoru i zdrowego dystansu. Młodzi małżonkowie z pewnością się uśmieją, a także wyciągną z tej pozycji kilka pożytecznych lekcji. Jak być razem i się nie pozabijać? Jak znaleźć złoty środek między swobodą a dbaniem o atrakcyjność? I przede wszystkim: jak żyć we dwoje? Dowcipny, przyjemny prezent przepleciony grafikami ucieszy świeżo upieczonych małżonków.

 

Wielki ogarniacz życia we 2

 

Więcej propozycji pomysłów na prezent znajdziecie w naszym dziale Prezentowniki.