Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Dobry wybór
Stan produktu
Marka
  • więcej
Pojemność
  • więcej
Płeć
  • więcej
Rodzaj skóry
  • więcej
Działanie
  • więcej
Liczba sztuk w opakowaniu

Kosmetyki do pielęgnacji dłoni

Pielęgnacja dłoni to podstawa dbałości o wygląd. Dłonie to nasza wizytówka i najbardziej zapracowane części ciała. W naszym asortymencie można znaleźć produkty do higieny rąk, do pielęgnacji, nawilżania i regeneracji skóry dłoni, a także najlepsze produkty do pielęgnacji paznokci. Oferujemy wyroby marki Bielenda, Eveline, Silcare, Neutrogena, Ziaja, Delia, Neonail i wielu innych.

Oczyszczanie dłoni

Odpowiednia czystość i higiena dłoni jest kluczowa dla zdrowia. Oferujemy produkty do mycia rąk i dezynfekcji dłoni, takie jak żele dezynfekujące do rąk, nawilżające żele antybakteryjne z aloesem i gliceryną, płyny do dezynfekcji rąk i chusteczki antybakteryjne nasączone odpowiednim preparatem.

Kremy do rąk

Krem do rąk to obowiązkowa pozycja w każdej kosmetyczce. Do klasyki należą pielęgnacyjne kremy do rąk Cztery Pory Roku, kremy Eveline czy Bielenda. Glicerynowe kremy do rąk Neutrogena są doskonałe na mróz i wiatr. Fluff, Yope, Ziaja, Soraya i Farmona także oferują bogaty wybór produktów o działaniu ochronnym, nawilżającym, regenerującym i odżywczym.

Maski do dłoni

Maski do rąk to skoncentrowane kosmetyki o silnym działaniu nawilżającym i odżywczym. Sucha skóra rąk skorzysta na kuracji parafinową maską do dłoni Bielenda czy Isabellenails. Marki SunewMed i Beauty Formulas oferują z kolei produkt do pielęgnacji dłoni w rękawiczkach wypełnionych kosmetykiem. Dostępne są też koreańskie maseczki do dłoni Holika Holika, polskie kuracje do rąk Ziaja i wiele innych.

Peeling rąk

Peeling do rąk to specjalistyczny preparat do rąk, który złuszcza martwy naskórek i nadaje dłoniom miękkość i świeżość. Większość peelingów do dłoni to peelingi cukrowe, gdzie funkcję złuszczającą pełnią drobne kryształki cukru trzcinowego. Istnieją też kosmetyki solne, enzymatyczne i parafinowe.

Pielęgnacja paznokci

Pielęgnacja paznokci i manicure zapewniają elegancki wygląd dłoni. W naszej ofercie dostępne są akcesoria do paznokci: cążki i nożyczki, pilniki i polerki, a także cała gama kosmetyków. To odżywki do paznokci, oraz oliwki i preparaty do skórek, które wzmacniają i regenerują skórki i płytkę paznokciową.

Jeśli chcesz zadbać o swoje dłonie, przejrzyj naszą ofertę najlepszych kosmetyków do pielęgnacji rąk! Nie zapomnij też o paznokciach – w kategorii manicure znajdziesz wszystko, co potrzebne, aby twoje dłonie wyglądały idealnie!

więcej