Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Dobry wybór
Stan produktu
Marka
  • więcej
Kolor
Maksymalne obciążenie
  • więcej
Zabezpieczenia
Komunikacja
  • więcej
Sponsorowane
Duronic BS303 Waga łazienkowa cyfrowy wyświetlacz do 180 kg, nowoczesny design
Duronic BS303 Waga łazienkowa cyfrowy wyświetlacz do 180 kg, nowoczesny design 119,99 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: Duronic Finansujący reklamę: Duronic
Waga łazienkowa elektroniczna Zelmer ZBS1012 Wyświetlacz LCD max. 180kg BMI
Waga łazienkowa elektroniczna Zelmer ZBS1012 Wyświetlacz LCD max. 180kg BMI 109,20 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: Morele Finansujący reklamę: Morele
Waga łazienkowa Gallet PEP953 szklana
Waga łazienkowa Gallet PEP953 szklana 62,58 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: Morele Finansujący reklamę: Morele

Wagi łazienkowe

Ważenie się pozwala na kontrolowanie wahań masy ciała, co jest szczególnie istotne dla osób odchudzających się. Jak wybrać wagę, która będzie ułatwiała sprawdzanie wyników i wskazywała rzeczywistą masę ciała użytkownika?

Waga – elektroniczna czy mechaniczna?

Tradycyjne wagi łazienkowe mechaniczne przez lata dominowały w polskich domach. Dziś odchodzi się od korzystania z nich na rzecz rozwiązań elektronicznych, które mają wiele zalet, a przede wszystkim gwarantują dokładniejsze pomiary. Pomimo konieczności okresowej wymiany baterii, szereg funkcji dodatkowych przemawia za wyborem właśnie wag elektronicznych.

Pożądane parametry wagi łazienkowej

Wagi łazienkowe mają określoną minimalną i maksymalną masę ważnych przedmiotów lub użytkowników. Zwykle w przypadku wag łazienkowych elektronicznych jest to zakres od 2 do 150 kg, ale są i takie modele, które zważą osoby do 250 kg, jak urządzenie marki Medisana.

Przed zakupem wagi łazienkowej, dla wygody jej użytkowania, sprawdzić należy funkcje dodatkowe. O ile rozwiązanie mechaniczne właściwie prócz nóżek antypoślizgowych nie ma innych udogodnień, o tyle wagi elektroniczne mogą mieć ich wiele. Zalicza się do nich wskaźnik przeciążenia, pomiary zawartości wody, tkanki tłuszczowej i kostnej czy masy mięśniowej, a także wybór jednostki wagowej, w której użytkownik chce się zważyć. Wagi mogą mieć pamięć do kilkunastu pomiarów i informować o zużyciu baterii, dzięki czemu od razu wiadomo, w jakim momencie trzeba je wymienić na nowe. Automatyczna kalibracja wagi to kolejna przydatna opcja, pozwalająca na zwiększenie wiarygodności pokazywanych na wyświetlaczu wyników.

Nowoczesne wagi łazienkowe z opcją pomiaru tkanki tłuszczowej mogą łączyć się poprzez Bluetooth z telefonem użytkownika, jak robi to waga analityczna od Xiaomi czy Beurera, co pozwala na automatycznie synchronizowanie pomiarów i kontrolowanie naszych wyników na przestrzeni czasu.

Zadbaj o swoje zdrowie, monitoruj postępy w walce o piękną, szczupłą sylwetkę za pomocą odpowiedniej wagi łazienkowej. Wybierz taką, która analizuje skład ciała i podaje grubość tkanki tłuszczowej. A może potrzebujesz sprzętu z pomiarem masy mięśniowej i zawartości wody w organizmie?

Sprawdź, jakie modele wag łazienkowych spełnią Twoje oczekiwania!

więcej