Filtruj
Kategorie
Bajki/Kino familijne
Polecane
Popularni reżyserzy
  • więcej
Popularni aktorzy
  • więcej
Nośnik
Cena
Ocena

Bajki i kino familijne na DVD

Kino familijne to rozrywka dla całej rodziny. W naszym asortymencie można znaleźć filmy animowane oraz bajki na DVD. Wśród nich znajdują się bestsellerowe tytuły, m.in. „Scooby Doo”, „Smerfy”, „Pszczółka Maja”, „Bob Budowniczy”, „Listonosz Pat”, „Psi Patrol”, „Epoka Lodowcowa”, „Masza i Niedźwiedź”, „Bolek i Lolek”, „My Little Pony”, „Tom i Jerry”, „Zakochany Kundel”, „Alvin i Wiewiórki” czy „Kraina Lodu”.
Bajki DVD oraz filmy Disneya na DVD

Filmy animowane są wartą uwagi propozycją nie tylko dla dzieci w każdym wieku, lecz także dorosłych widzów. Produkcje te obfitują w słowny i sytuacyjny humor, a także ukazują wiele wciągających przygód. Rozrywką dla kilku pokoleń mogą być na przykład bajki Disneya na DVD. Klasyczne księżniczki (Roszpunka, Królewna Śnieżka), Król Lew czy nowsze produkcje w rodzaju Lilo i Stich to propozycje również dla starszych widzów!

Kino familijne często opiera się na wykorzystaniu motywów fantastycznych. Akcja takich filmów rozgrywa się więc w odległych krainach, w których obowiązują magiczne prawa. Można spotkać w nich bajkowe postaci, które posługują się nadprzyrodzonymi mocami. Są to m.in. wróżki, czarodzieje, elfowie, krasnoludki, smoki czy zwierzęta posiadające ludzkie cechy charakteru, jak w przypadku Looney Tunes.

Wzruszają i pouczające kino familijne

Oprócz radości z oglądania bajek na DVD dla dzieci trzeba pamiętać, że kino familijne zazwyczaj niesie ze sobą sporą wartość dydaktyczną. Bohaterowie filmów przechodzą wewnętrzną przemianę, dojrzewają i uświadamiają sobie znaczenie takich wartości jak miłość, przyjaźń, prawdomówność, bezinteresowność, uczciwość czy życzliwość. Fabuła filmów animowanych zwykle opiera się na walce pomiędzy siłami dobra i zła.

Dzieci mogą łatwo utożsamiać się z bohaterami, ponieważ zmagają się z podobnymi trudnościami czy obawami. Oglądanie filmów animowanych pozwala im również lepiej poznawać otaczający świat i znajdować inspiracje do kreatywnej zabawy, co z pewnością wspomina każda osoba pamiętająca z dzieciństwa „Zaczarowany ołówek” . Nie brakuje również bajek, które wzruszają, trzymają w napięciu oraz są pełne detektywistycznych zagadek.

Przejrzyj naszą ofertę filmów familijnych na DVD i znajdź płyty z bajkami dla dzieci, których nie może zabraknąć na twojej półce!

więcej

TOP – najczęściej kupowane filmy dla dzieci

zobacz więcej
TOP
Nasze magiczne Encanto
TOP
Coco
3 Coco ,
4.9/5
28,99 zł
27,54 zł
TOP
Zaplątani
TOP
Psi Patrol: Film
7 Psi Patrol: Film
4.9/5
40,99 zł
38,94 zł
TOP
Luca
8 Luca
4.8/5
35,99 zł
34,19 zł
TOP
Król Lew
9 Król Lew ,
4.8/5
28,99 zł
27,54 zł
TOP
Minionki: Wejście Gru
10 Minionki: Wejście Gru
4.7/5
40,99 zł
38,94 zł
TOP
Buzz Astral
14 Buzz Astral
4.7/5
40,99 zł
38,94 zł
TOP
To nie wypanda
16 To nie wypanda
4.6/5
42,99 zł
40,84 zł
TOP
Zwierzogród
TOP
Co w duszy gra
19 Co w duszy gra
4.6/5
29,99 zł
28,49 zł
TOP
Anastazja
20 Anastazja ,
4.9/5
26,99 zł
25,64 zł

Podobne do ostatnio oglądanego