Filtruj
Kategorie
Nowości
Wybrani autorzy
  • więcej
Okładka
Cena

Książki sportowe

Kategoria sport i wypoczynek zawiera bogaty zbiór książek sportowych, w którym każdy ma możliwość odnaleźć interesującą go literaturę, niezależnie od dyscypliny, której jest fanem. Obok najbardziej popularnych sportów takich jak piłka nożna, czy bieganie, wiele oferowanych tu tytułów dotyczy dyscyplin bardziej niszowych, takich jak wspinaczka, żeglarstwo, jeździectwo czy szachy, oraz wielu innych. Nie mogło tu oczywiście zabraknąć szerokiej propozycji dla fanów fitnessu, w jego różnych odmianach.

Książki o sporcie i poradniki sportowe

W katalogu książek sportowych dużo miejsca zajmują pozycje przybliżające poszczególne dyscypliny sportu, ich zasady i wykorzystywany sprzęt. Wiele spośród nich ma charakter poradników skierowanych zarówno do osób początkujących, jak i posiadających już konkretne sportowe doświadczenie. Tematyka poradników zwykle dotyka najistotniejszych kwestii takich jak budowanie kondycji, trening, dostosowanie diety do uprawianej dyscypliny oraz właściwa technika. Dobre książki sportowe, napisane przez praktyków, trenerów, dietetyków oraz fizjoterapeutów pozwalają pozyskać fachową, sprawdzoną wiedzę, dzięki której szybciej można osiągać wyznaczone cele, unikać kontuzji i tym samym lepiej zadbać o zdrowie.

Ludzie sportu czyli inspirujące biografie sportowców

Biografie i autobiografie sportowców cieszą się niezmiennym, bardzo dużym zainteresowaniem czytelników. Są to inspirujące historie ludzi, którzy dzięki pełnemu poświęceniu, ciężkiej pracy oraz niezłomnej wierze w sukces, byli w stanie osiągnąć wielkość w swojej dyscyplinie. Każdy życiorys sportowca to również historia porażek i nauki radzenia sobie z nimi oraz parcia do przodu pomimo wszystkich trudności. Robert Lewandowski, Roger Federer, Marco Pantani, Pele i Lebron James to tylko ułamek nazwisk gwiazd sportu, których biografie odnajdziesz w naszej ofercie.

Książki sportowe dla dzieci

Wśród książek sportowych nie brakuje również tych skierowanych do dzieci, które poza oczywistym walorem edukacyjnym, pełnią również funkcję doskonałych motywatorów. Książka o danej dyscyplinie sportu potrafi skutecznie zaktywizować dziecko, zachęcić do jej uprawiania oraz uzbroić je w niezbędną do tego wiedzę, na której będzie ona mogło budować swoje umiejętności. W tej kategorii książek znajduje się także wiele tytułów poradnikowych, zawierające wskazówki dla rodziców małych sportowców.

Zapoznaj się z naszą bogatą ofertą książek sportowych i sprawdź, czy znajdziesz w niej interesujący dla siebie tytuł.

więcej

Podobne do ostatnio oglądanego