Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Stan produktu
Pojemność (g/ml)
  • więcej
Kategoria produktu
  • więcej
Producent
  • więcej

Napoje herbaciane

Napoje herbaciane wyróżnia prostota ich przygotowania, różnorodność smaków, a także możliwość ich picia zarówno w klasycznej wersji na gorąco, jak i na zimno. W związku z tym są nie tylko rozgrzewającym napojem, ale mogą stanowić także doskonałe orzeźwienie w upalne, letnie dni. W naszej ofercie odnaleźć można owocowe napoje herbaciane o wielu różnych smakach oraz klasyczne herbaciane napoje granulowane. Dostępne są produkty wielu marek, m.in. Herbapol, Saga, Dary Natury czy też Prima-Tea.

Owocowe napoje herbaciane

Owocowe napoje herbaciane to dobra propozycja zarówno na upalne, jak i chłodne dni. Herbaciany napój malinowy, truskawkowy, porzeczkowy, imbirowy lub żurawinowy doskonale rozgrzeje organizm po powrocie do domu w zimne, jesienne, lub zimowe wieczory. Z kolei mieszanki cytrynowe i cytrynowo-miętowe, przygotowane na zimno, z dodatkowymi kostkami lodu z pewnością okażą się orzeźwieniem w najbardziej gorące, letnie dni. Poza nimi, w naszej propozycji znajdują się także napoje owocowe bazujące na ciekawych kompozycjach np. żurawiny i granatu, melisy i dzikiej róży, pigwy i truskawki oraz na wielu innych, nietuzinkowych połączeniach smaków. W naszej ofercie znajdują się też napoje herbaciane wspierające regulację ciśnienia krwi, walkę z bezsennością lub stresem, herbaciane napoje wzmacniające odporność oraz inne mieszanki przeznaczone do stosowania w określonych sytuacjach.

Granulowany napój herbaciany

Nasza propozycja to także klasyczne granulowane napoje herbaciane, które można przygotować zarówno na ciepło, jak i na zimno. W obydwu wariantach są one równie łatwe i szybkie w przygotowaniu, przez co trafiają w gusta osób ceniących sobie proste, oszczędzające czas rozwiązania. Granulowane napoje herbaciane to także różnorodność smaków i ich mieszanek, co stwarza możliwość wyboru ulubionego napoju niemal dla każdej osoby.

Napój herbaciany w butelce

W naszym asortymencie nie zabrakło także napojów herbacianych w szklanych butelkach. Są to gotowe do picia produkty przygotowane na bazie naparów z Yerba Mate, herbaty ziołowej, czarnej czy też zielonej. Napoje herbaciane w butelce będą dobrym nawodnieniem w podróży, lub w pracy. 

Sprawdź naszą ofertę napojów herbacianych i wybierz z niej najlepsze smaki na letnie i zimowe dni.

więcej

Napoje herbaciane – najczęściej zadawane pytania