Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Nowości
Seria
  • więcej
Język wydania
Częstotliwość wydania
Dostępność
Ocena
Cena

Kolekcje saszetkowe

W naszym asortymencie dostępny jest szeroki wybór kart kolekcjonerskich, prasy kolekcjonerskiej oraz saszetek z figurkami lub naklejkami do zbierania. Kolekcjonowanie przedmiotów może stać się prawdziwą pasją, a zajmowanie się własnym zbiorem może być dobrym sposobem na relaks i odpoczynek. Stanowi również pożyteczne i twórcze zajęcie dla dzieci, dzięki któremu maluch uczy się dbałości o swoją kolekcję, odpowiedzialności, porządkowania, segregacji, systematyczności i cierpliwości. Kolekcjonowanie pobudza intelekt i rozwija zainteresowania dziecka.

Kolekcje saszetkowe z naklejkami

Kilka sztuk naklejek zwykle zapakowana jest w saszetkę, która uniemożliwia podejrzenie jej zawartości. Do kolekcji można dokupić dedykowany album kolekcjonerski, do którego wkleja się naklejki i na bieżąco weryfikuje, których jeszcze brakuje do zebrania wszystkich nalepek.

Kolekcje saszetkowe z kartami

Karty kolekcjonerskie to gratka dla fanów sportu, miłośników największych hitów filmowych lub gier komputerowych. Karty kolekcjonerskie zbierane są w albumach lub specjalnie do tego przeznaczonych puszkach. Powtórki losowo trafionych kart można wymieniać z rówieśnikami, co korzystnie wpływa na relacje społeczne i pogłębia więzi wśród dzieci. 

Prasa kolekcjonerska z dodatkami

W tej kategorii można znaleźć m.in. ciekawe kolekcje z modelami do składania i sklejania. Wśród nich znajdą się m.in. serie książek oraz plastikowych elementów umożliwiających odtworzenie szkieletu człowieka. Inne czasopisma kolekcjonerskie zawierają z kolei części do składania modeli samochodów, ciężarówek lub okrętów. Ten rodzaj kolekcji pozwala poszerzyć swoją wiedzę, zachęca do aktywności oraz rozwija zdolności manualne.

Zbieranie naklejek z bohaterami popularnych bajek, filmów lub gier komputerowych może być ekscytującym i rozwijającym hobby dla dzieci w każdym wieku. Niemniej kolekcje saszetkowe nie są skierowane tylko dla dzieci! Zapoznaj się naszą szeroką ofertą kolekcji i rozbudź w sobie pasję do kolekcjonowania!

więcej

TOP - Kolekcje

Zobacz wszystkie
TOP
Polski Fiat 126p Maluch
3 Polski Fiat 126p Maluch  
0/5
44,99 zł
TOP
Titanic
6 Titanic  
0/5
42,99 zł
TOP
Polski Fiat 126p Maluch
8 Polski Fiat 126p Maluch  
5/5
44,99 zł
TOP
Moji Pops House Party
26 Moji Pops House Party  
4.7/5
126,69 zł
Promocja
130,75 zł  najniższa cena

139,99 zł  cena regularna

Wybrane kolekcje

Kolekcje saszetkowe – najczęściej zadawane pytania