Filtruj
Kategorie
Twoje środki
Empik Premium
Cena
Dostępność
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Producent
  • więcej
Zasięg
  • więcej
Rozdzielczość
  • więcej

Myszki gamingowe

Myszki gamingowe już na pierwszy rzut oka wyróżniają się na tle tradycyjnych modeli. Charakterystyczny design, często nietypowy, ergonomiczny kształt oraz dodatkowe przyciski to zaledwie początek cech, dla których gracze chętnie sięgają po myszki przeznaczone specjalnie dla nich. W naszej ofercie dostępne są zarówno gamingowe myszki bezprzewodowe, jak i na kablu zapewniającym maksymalnie stabilny przesył danych.

Myszka gamingowa z bocznymi przyciskami

Myszka do gier odpowiada za wykonywanie zdecydowanie większej liczby czynności, niż modele znajdujące się w domach „zwykłych” użytkowników. Gamerom, którzy są fanami takich rozgrywek jak FIFA czy Call of Duty, polecamy praktyczną, programowalną myszkę gamingową z bocznymi przyciskami. Profesjonalne panele boczne mogą być wyposażone w od 2 do nawet 12 przycisków. Wybór ich liczby uzależniają osobiste preferencje oraz rodzaj wybieranych gier.

Gamingowa myszka bezprzewodowa konta przewodowa – różnice

Przewodowe myszki dla graczy oferują bardzo wysoką stabilność połączenia, co jest jedną z ich największych zalet. Jednak najlepsze myszki gamingowe bezprzewodowe doganiają pod tym względem swoją „konkurencję”, wykorzystując do łączności połączenie radiowe 2.4 GHz. Dostępne są także modele działające na Bluetooth; w ich przypadku należy mieć na uwadze wersję tego standardu.

W obu przypadkach dostępne są doskonałe wyniki rozdzielczości myszy (DPI). Przyjmuje się, że do większości gier odpowiednie będą modele osiągające maksymalnie 6000-8000 DPI. Specjalny przycisk pozwala na zarządzanie tą wartością zależnie od potrzeb trwającej rozgrywki.

Sprawdź także naszą ofertę słuchawek, mikrofonów oraz klawiatur gamingowych, a także funkcjonalnych podkładek pod myszki, by stworzyć sobie idealne warunki do gry!

więcej

Dowiedz się więcej o myszkach gamingowych i nie tylko

Wszystkie artykuły

Myszy Gamingowe - najczęściej zadawane pytania