Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępność
Ocena produktu
Kolor
Typ odkurzacza
 • więcej
Moc urządzenia
 • więcej
Rodzaj filtra
Funkcje odkurzacza
 • więcej
Poziom hałasu w dB
 • więcej
Pojemność zbiornika na kurz
 • więcej
Klasa Energetyczna
Czas pracy w minutach
 • więcej
Rodzaj zasilania
Czujniki
 • więcej
Komunikacja
 • więcej
Informacje dodatkowe
Materiał
Napięcie akumulatora
 • więcej
Sprzedawca
 • więcej
Zasięg
Pojemność zbiornika na wodę
 • więcej

Roboty sprzątające

Coraz częściej przy wyborze odkurzacza decydujemy się na robota sprzatającego. Nic dziwnego - w porównaniu ze standardowymi odkurzaczami, obsługiwanymi manualnie, pracują szybciej i wydajniej. W naszej ofercie dostępne są nie tylko roboty z funkcją odkurzania, ale także czyszczenia na mokro, czyli mycia podłogi, która jeszcze bardziej usprawnia pracę.

Odkurzacze samojezdne z filtrem HEPA

Odkurzacze samojezdne, tak, jak modele tradycyjne oraz pionowe, obracają w swoim wnętrzu powietrzem wciąganym z pomieszczenia wraz z zanieczyszczeniami z podłogi. Zostaje ono potem wypuszczone z robota, już bez usuniętego piasku czy okruchów. Powietrze miesza się jednak z bakteriami, roztoczami, zarodkami pleśni oraz innymi alergenami.

Zdecydowana większość proponowanych przez nas odkurzaczy automatycznych została jednak wyposażona w filtr HEPA. Jest on odpowiedzialny za zatrzymywanie mikrocząsteczek o wielkości nawet zaledwie 0,35 µm – ze skutecznością na poziomie 99,99%. Oznacza to, że odkurzona podłoga staje się wolna od alergenów, roztoczy, bakterii, wirusów i wielu innych niebezpiecznych cząstek. Na takie modele warto zwrócić uwagę szczególnie w przypadku posiadania zwierząt, które przynoszą z dworu różnego rodzaju zanieczyszczenia.

Robot sprzątający z funkcją mycia podłóg

W naszej ofercie dostępne są także wielofunkcyjne roboty sprzątające, które nie tylko odkurzają dywany oraz podłogi, ale również myją panele czy płytki. Takie sprzęty są wyposażone w zbiornik na wodę i płyn oraz spryskiwacz, a także ściereczkę do mycia. Są urządzeniami 2w1: odkurzaczem oraz mopem automatycznym - jednocześnie wciągają zanieczyszczenia i myją powierzchnie

Najbardziej zaawansowane spośród proponowanych przez nas urządzeń mają funkcję planowania swojej pracy w taki sposób, by nie zamoczyć dywanów oraz wykładzin. Po rozpoznaniu układu mieszkania oraz zlokalizowaniu dywanów, roboty sprzątające zwykle rozpoczynają pracę od odkurzenia wszystkich pomieszczeń, a dopiero potem przechodzą do odkurzania i mycia twardych podłóg. Takie opcje można znaleźć między innymi w modelach odkurzaczy automatycznych iRobot, Xiaomi oraz Roborock.

Skorzystaj również z naszej oferty automatycznych myjek do okien i innych inteligentnych sprzętów sprzątających, by wykonywać swoje obowiązki domowe jeszcze łatwiej!

więcej

Roboty sprzątające - najczęściej zadawane pytania