Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Dobry wybór
Stan produktu
Marka
  • więcej
Kolor
Rodzaj skóry
Pojemność
  • więcej
Rodzaj
  • więcej

Kosmetyki do makijażu ust

Makijaż ust poprawia symetrię warg oraz uwydatnia ich kształt,. Pomadki, szminki, błyszczyki i konturówki to produkty niezbędne do wykonania wizażu ust. W naszej ofercie znajdziesz te, oraz inne kosmetyki znanych producentów jak BourjoisRimmel, Golden Rose czy L’oreal Paris.

Szminki i pomadki do ust

Szminki w kształcie sztyftu pozwalają na podkreślenie kształtu oraz zintensyfikowanie barwy ust. Skład niektórych z tych kosmetyków wzbogacony został o witaminy i substancje zapachowe oraz nawilżające. Dostępne są również szminki chroniące przed promieniowaniem ultrafioletowym. Odpowiednio nałożona szminka może również optycznie powiększać rozmiar ust.

Określenie pomadka oraz szminka do ust nierzadko funkcjonuje synonimicznie. Różnica między nimi jest wyraźna — szminka służy do uwydatniania, zmiany barwy i uwypuklenia kształtu ust. Natomiast pomadka spełnia funkcję bardziej prewencyjną, zdrowotną, antybakteryjną względem warg.

Błyszczyki i konturówki do ust

Błyszczyki do ust pozwalają nadać ustom delikatny połysk. Mogą być nakładane na szminkę lub pomadkę. Rodzaj aplikacji kosmetyku zależny jest od formy opakowania. Niektóre z tych produktów wyposażone zostały w pędzelek do dokładnego rozłożenia substancji na wargi.

Konturówki do ust pozwalają na optyczne powiększenie oraz regulację kształtu warg. Dzięki nimi można również wyrównać kolor na krawędziach ust (miejscu najbardziej narażonym na przebarwienia). Niektóre z tych kosmetyków są hipoalergiczne. Obrysowany za ich pomocą kontur, może utrzymywać się nawet do kilkunastu godzin.

W naszym asortymencie znajdziesz kosmetyki do ust o różnej konsystencji i formie (np. w sztyfcie, z aplikatorem lub płynne). Przeznaczone do celów estetycznych oraz zdrowotnych. Zajrzyj do naszej bogatej oferty i znajdź coś dla siebie.

więcej