Komiksy i książki Star Wars

Filtruj
Kategorie
Nowości
Wybrani autorzy
  • więcej
Seria
  • więcej
Wydawnictwo
  • więcej
Cena
Ocena

Książki i komiksy z serii Star Wars

Nasza oferta obejmuje książki i komiksy, które osadzone zostały w uniwersum Gwiezdnych Wojen, czyli tematyce odległych galaktyk, walk dobra ze złem, bohaterstwa i siły miłości. Są to publikacje dla starszych dzieci, nastolatków, jak i dorosłych. Stworzenia książek Star Wars podjęli się różni autorzy m.in. John Ostrander, Timothy Zahn, John Jackson Miller, Mike Baron, Katrina Pallant czy Haden Blackman. Książki z serii Star Wars pozwoliły na rozbudowanie pierwotnej fabuły filmów „Gwiezdne Wojny” George’a Lucasa.

Star Wars – książki i komiksy

W kategorii znajdują się powieści science fiction, których akcja rozgrywa się w świecie Gwiezdnych Wojen. Głównymi bohaterami są pierwotne postacie z serii filmów. Między nimi przenikają się nowi, waleczni śmiałkowie. W powieściach rozgrywają się galaktyczne misje, armie konkurują ze sobą o zdobycie władzy i przezwyciężanie własnych słabości. Historie z książek i komiksów Star Wars są osadzone w jednym świecie, odnoszą się do tych samych miejsc, nawiązują do wydarzeń z przeszłości.

Seria Star Wars jest także tematem komiksów poświęconych tematyce podbojów galaktyk. Niektóre publikacje wydawane są w tomach, z których można złożyć całą kolekcjonerską kolekcję.

Gwiezdne Wojny – książki dla osób w różnym wieku

Książki Star Wars utrzymują czytelnika przez długi czas w napięciu i wprowadzają skomplikowane wątki. Pozwalają lepiej poznać świat głównych bohaterów. Seria Gwiezdne Wojny została stworzona z myślą o młodzieży i dorosłych, lecz nie brakuje również publikacji z kolorowymi ilustracjami, przeznaczonych dla młodszych czytelników.

Gwiezdne Wojny – książka z modelem

Wśród książek poświęconym fabule Gwiezdnych Wojen powstały także pozycje opisujące wygląd pojazdów kosmicznych. W nich znajdują się wskazówki konstruktorskie, dzięki którym można zbudować własny pojazd z odległych galaktyk. Do książek dołączane są modele statków kosmicznych do złożenia. Można je wykorzystać do gier i zabaw proponowanych przez autorów.

Przejrzyj nasz asortyment książek i komiksów Star Wars i wybierz publikacje, które przeniosą Cię w świat Jedi, Sithów, Rebelii i Imperium.

więcej