Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Dobry wybór
Stan produktu
Nośnik
Producent
  • więcej
Wydawca
  • więcej
Marka
Komunikacja urządzenia
Kolor

Pady do Xbox One

Standardowym kontrolerem konsol Microsoftu jest charakterystyczny gamepad z asymetrycznym ułożeniem drążków analogowych. W naszym asortymencie znajdują się oryginalne pady do Xboxa One oraz kontrolery zewnętrznych firm.

Oryginalne pady do Xbox One

Kontroler Xbox One posiada charakterystyczny kształt zapoczątkowany padami z Xboxa 360. Modele z konsol ósmej generacji otrzymały poprawiony design i polepszoną ergonomię. Oficjalne kontrolery działają bezprzewodowo i mogą współpracować także z nowszą konsolą Microsoftu oraz z pecetami za pośrednictwem łączności Bluetooth lub kabla.

Microsoft produkuje pady do Xbox One w wersji standardowej i Elite. Kontroler Xbox Elite zapewnia bardziej precyzyjną elektronikę, wymienne komponenty oraz dodatkowe łopatki i możliwości szerszej konfiguracji. Wszystko po to, aby zapewnić bardziej profesjonalne doświadczenie w różnych gatunkach gier. Zarówno pady podstawowe, jak i Elite są dostępne w różnych wersjach kolorystycznych pozwalających dopasować akcesoria do prywatnego stylu i predyspozycji użytkownika.

Zamienniki padów do Xbox One

Na rynku można znaleźć licencjonowane zamienniki padów do Xbox One, jak i kontrolery od producentów nie współpracujących z Microsoftem. W zależności od modelu takie kontrolery mogą posiadać uboższe funkcje lub wręcz przeciwnie, zapewniać dodatkowe możliwości kontroli i dodatki zwiększające komfort rozgrywki.

Wśród zamienników można znaleźć pady bezprzewodowe, jak i przewodowe. Kontroler podpinany kablem nie wymaga dodatkowego zasilania, ale przewód obniża swobodę ruchu w trakcie rozgrywki. Istotne, aby pad do Xbox One posiadał przyciski akcji oznaczone kolorami (żółty, czerwony, zielony, niebieski) lub literami (Y,B,A,X) stosowanymi w konsoli Microsoftu. Gry na konsole Xbox One wykorzystują te oznaczenia w opcjach sterowania. Nieoficjalne kontrolery mogą posiadać różne wykończenie obudowy oraz takie dodatki, jak efektowne podświetlenie LED RGB.

Przejrzyj dostępne pady do Xbox One i wybierz kontroler zapewniający komfort długotrwałej rozgrywki.

więcej