/ książki

/ kryminał, sensacja, thriller

Filtruj
Kategorie
Podkategorie
Nowości
Wybrani autorzy
  • więcej
Seria
  • więcej
Dostępność
Cena
Ocena

Książki – sensacja, kryminał, thriller

Sprawdź popularne serie kryminałów:

Kryminały

Dynamiczna fabuła, złożone postacie, intryga usnuta tak, że z niecierpliwością czekasz na rozwikłanie zagadki – tym właśnie charakteryzują się  książki kryminalne i dobre sensacje. Szukasz kryminału, który będzie trzymał w napięciu? A może książki sensacyjne są tymi, które najchętniej czytasz? U nas możesz wybierać spośród wielu ciekawych propozycji. Jeśli jesteś fanem kryminałów skandynawskich, znajdziesz pełen ich wybór w naszym sklepie (polecamy te autorstwa np. Jo Nesbo), ale w tej kategorii nie pomijamy jednocześnie polskich kryminałów (pióra np. Remigiusza Mroza - takie jak bestsellerowy Projekt Riese). Sprawdź, jakie tytuły warto kupić jako jako prezent dla dziewczyny lub chłopaka!

Najciekawsze książki kryminalne

Dobry kryminał to książka, od której nie można się oderwać, a kolejne rozdziały powodują, że masz ciarki na całym ciele i z niepokojem spoglądasz przez ramię. Książki kryminalne bez względu na to, czy pisane przez polskich czy zagranicznych autorów, mogą po prostu wciągać. Niewyjaśnione zbrodnie, intrygi, zdrady i oszustwa, tajemnicze zniknięcia, krwawe morderstwa i zagadki z przeszłości, które rzutują na sprawy teraźniejsze – to wszystko może zawierać dobry kryminał.

Książki detektywistyczne i kryminalne pomogą Ci wniknąć do świata morderców, oszustów, a także tych, którzy ich ścigają. Sięgnij po najlepsze polskie kryminały pisane przez Zygmunta Miłoszewskiego, Katarzynę Bondę, Wojciecha Chmielarza czy Remigiusza Mroza. Ich książki dostarczą Ci silnych emocji i solidnej dawki adrenaliny. Mamy też dla Ciebie wybór najlepszych kryminałów zagranicznych autorów, na czele ze skandynawskimi powieściami Stiega Larssona, Jo Nesbo czy Camilli Lackberg

Książki sensacyjne, czyli liczy się akcja

Chcesz czytać o pościgach, strzelaninach i wnikać w fabułę, która toczy się z zawrotną prędkością? Nasze książki sensacyjne spełnią wszystkie oczekiwania. Mamy dla Ciebie sensacje z szybkim tempem i nagłymi zwrotami akcji. Możesz dowiedzieć się dzięki nim, jak działają służby specjalne, wojsko czy policja.

Wybierz książkę, która wciągnie Cię niesamowitą intrygą czy wartką akcją i nie da o sobie zapomnieć przez długi czas.

więcej
Polecamy

Setki tytułów do wyboru

Książki kryminały, sensacje, thrillery - najczęściej zadawane pytania

Podobne do ostatnio oglądanego