Dowiedz się więcej o Barbie i innych lalkach

Wszystkie artykuły

Barbie

Chyba nikomu nie trzeba przedstawiać czym są zabawki Barbie. Lalki te są już kultowe i od wielu lat rodzice oraz dziadkowie wybierają je często prezent dla dzieci, w szczególności dziewczynek. Są już odpowiednie dla dzieci, które skończyły 3-4 lata. Pojedyncze lalki Barbie stanowią tylko część bogatej oferty – popularnością cieszą się również całe zestawy z dodatkowymi postaciami, takimi jak np. Ken, a także ze słodkimi zwierzątkami czy z pojazdami jak samochód czy skuter.

W kolekcji marki znajdują się modele z serii Kariera, mające wizerunek lekarek i dentystek, odważnych pilotek i strażaczek, wysportowanych piłkarek, mądrych nauczycielek, a także astronautek. Zabawki z serii Kariera propagują nowoczesne wzorce, pobudzają wyobraźnię i potwierdzają, że nic nie ogranicza dziewczynek w prowadzeniu kariery jakiej tylko chcą!

Każda lalka Barbie zachwyca jakością wykonania i świetnie odwzorowanymi detalami, dzięki czemu doskonale urozmaicą oraz dopełnią każdą zabawę! Marka oprócz figurek ma w swojej ofercie także rozmaite zestawy kreatywne, masy plastyczne i wiele innych produktów.

Spraw najlepszy prezent swojemu dziecku i wybierz im ich wymarzony produkt marki!

więcej