Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Szerokość produktu (cm)
Wysokość produktu (cm)
Głębokość produktu (cm)
Motyw
Liczba drzwi
  • więcej
Liczba półek
  • więcej
Liczba szuflad
  • więcej

Szafy

W tej kategorii znajdują się szafy na ubrania i inne przedmioty. Są to produkty różnych marek, w tym Konsimo, Fabryka Mebli Akord, Idźczak Meble, Matkam, Jan Nowak, Kocot Kids, Mobene czy Elior. Można wybierać spośród mebli różniących się m.in. liczbą drzwi i półek oraz wymiarami. W naszym asortymencie znajdują się szafy do różnych pomieszczeń, w tym sypialni, biura, garażu, pokoju dziecka, sypialni czy garderoby.

Szafy otwierane tradycyjnie

Tradycyjne szafy to rozwiązanie dla osób preferujących klasyczny styl. Montaż takich mebli zwykle okazuje się łatwiejszy w porównaniu do szaf przesuwnych, których drzwi trzeba umieścić pionowo na prowadnicach. Szafa otwierana tradycyjnie sprawdza się dobrze zwłaszcza w dużych pomieszczeniach – np. sypialni czy salonie, gdzie nie ma potrzeby oszczędzania przestrzeni. W naszej ofercie można znaleźć szafy jednodrzwiowe i dwudrzwiowe.

Szafy ubraniowe

Szafy ubraniowe z naszego asortymentu to meble do samodzielnego montażu – ich złożenie ułatwia dołączona do opakowania instrukcja oraz niezbędne akcesoria. Każda szafa składa się z pojemnych szuflad i półek, a niektóre modele są wyposażone w drążek do wieszania odzieży. Niektóre szafy na ubrania mają przestronne przegrody, w których można przechowywać inne przedmioty, np. odkurzacz, pościel czy koce.

Szafa może być wyposażona w lustro, które ułatwia przebieranie się oraz optycznie powiększa i rozświetla pomieszczenie. Wielu producentów zabezpiecza szafy na ubrania za pomocą krawędzi oklejających obrzeża. Dzięki temu meble są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Można też znaleźć szafy z eleganckimi dekorami.

Porównaj dostępne w naszym asortymencie szafy na ubrania i dobierz odpowiednią do stylu wnętrza w twoim mieszkaniu.

więcej

Przeczytaj więcej artykułów na temat szaf

Wszystkie artykuły

Szafy

najczęściej zadawane pytania