Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Sprzedawca
  • więcej
Polecane
Wiek
Liczba sztuk w opakowaniu
  • więcej
Marki
  • więcej
Dostępność
Cena
Ocena

Chusteczki pielęgnacyjne nawilżane

Do pielęgnacji niemowlęcia i małego dziecka potrzebujesz wielu akcesoriów. Podstawą są oczywiście pieluszki – jedno- lub wielorazowe, bawełniane czy modne i przyjazne dla wrażliwej skóry pieluszki bambusowe. Podczas przewijania maluszka, najszybszym sposobem wyczyszczenia jego skóry z nieczystości jest wykorzystanie chusteczek nawilżanych.

Jakie pielęgnacyjne chusteczki nawilżane wybrać?

Wybór produktów oferowanych przez producentów jest naprawdę szeroki. W naszej ofercie znajdziesz m.in. chusteczki w różnych wariantach zapachowych, o różnych rozmiarach, grubości, z różną fakturą, z wygodnym zamknięciem, a także chusteczki nawilżające biodegradowalne, przyjazne dla środowiska. Wybór należy do Ciebie. Pomocne przy podejmowaniu takiej decyzji może być sprawdzenie etykiety umieszczonej na opakowaniu chusteczek dla dzieci. Pokaże ona, co wchodzi w skład takiego produktu i czy nie znajdują się w nim żadne substancje, które mogłyby potencjalnie uczulać wrażliwą skórę niemowlęcia.

Kupuj chusteczki z dużą zawartością wody i substancji naturalnego pochodzenia. Wybieraj te, które przeznaczone są dla delikatnej skóry. Jeśli Twoje dziecko jest alergikiem, również weź to pod uwagę przy wyborze odpowiedniego produktu.

Jak korzystnie kupować chusteczki nawilżane?

W naszej ofercie znajdują się zarówno pojedyncze opakowania chusteczek nawilżanych dla niemowląt i małych dzieci, jak i wielopaki. Kupując więcej, oszczędzasz. Możesz wybrać standardowe opakowania chusteczek dla dzieci w foliowych torebkach, z wygodnym zamknięciem gwarantującym niewysychanie chusteczek, albo pudełko z chusteczkami wielokrotnego użytku, które ułatwi korzystanie z nich w domu czy na spacerze. Znajdziesz również przenośne pojemniki na mokre chusteczki z paskiem umożliwiającym przymocowania pudełka do wózka lub torby.

Sprawdź naszą ofertę pielęgnacyjnych chusteczek nawilżanych, pieluch oraz akcesoriów niezbędnych do przewijania i wybieraj spośród setek produktów.

więcej

Strefa marek

Dziecko - warto wiedzieć

Podobne do ostatnio oglądanego