Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Format
Dostępność
Cena
Ocena

Gry i akcesoria Xbox One

Konsola Xbox One to jedna z najczęściej i najchętniej kupowanych konsoli na świecie. Jej główne zalety to szybkość działania, duża przestrzeń dyskowa (w zależności od modelu to 500 Gb oraz 1 Tb) oraz możliwość zagrania w tysiące gier i korzystania z popularnych aplikacji, takich jak Netflix czy YouTube. Konsola ta cechuje się także ciekawym designem – pasuje zatem do wystroju wielu pomieszczeń.

Akcesoria do konsoli Xbox One

Powstało wiele dedykowanych akcesoriów Xbox One, takich jak zestawy słuchawkowe czy pady nawiązujące do danych gier. Dzięki nim gracz może spersonalizować konsolę. 

W naszej ofercie znajdziesz również inne akcesoria do Xbox One, takie jak ładowarki do padów, stojaki na gry, akumulatory czy klawiatury, a także interesujące gadżety z gier – kubki, czapki, maseczki, koszulki, figurki i wiele, wiele innych.

Gry na konsoli Xbox One

W ofercie znajdują się różne gry na Xbox One. Fani gier wyścigowych mogą postawić między innymi w serię Forza Horizon czy Forza Motorsport, która w realistyczny sposób oddaje możliwość poprowadzenie znanych samochodów. Osoby lubiące sport również znajdą coś dla siebie, ponieważ na konsoli zagrają w różne odsłony FIFY, NHL czy NBA. Xbox One oferuje możliwość rozgrywek gier fantasy, strategicznych, FPS-ów oraz gier fabularnych.

Nie można zapominać również o najmłodszych użytkownikach, którzy również znajdą wiele gier dla dzieci, które pozwolą im rozwinąć swoją wyobraźnię, poszerzyć wiedzę o świecie czy zwiększyć inne umiejętności, takie jak refleks.

Aktualnie w sprzedaży są obecne już nie tylko gry w formie pudełkowej. Każdy użytkownik konsoli Xbox One ma możliwość zakupu szerokiej gamy gier w formie cyfrowego kodu, który da dostęp do danego tytułu.

Usługi online na konsoli Xbox One

Xbox One to również przepustka do świata rozgrywki online. Za sprawą abonamentu Xbox LIVE użytkownik ma możliwość rywalizacji z graczami z całego świata. Z kolei po zakupie Xbox Game Pass Ultimate przed graczem otwierają się całkiem nowe możliwości. Dostaje on dostęp do setek gier w formie cyfrowej, w które może grać dzięki abonamentowi. Nie każdy tytuł musi zostać pobrany bezpośrednio na dysk twardy konsoli. W przypadku wielu tytułów jest możliwość gry za pośrednictwem chmury, wykorzystując w tym celu tylko swoje łącze internetowe.

Zobacz naszą ofertę gier i akcesoriów do konsoli Xbox One – to przede wszystkim mnóstwo gadżetów, akcesoriów, kart prepaid i oczywiście gier, które z pewnością sprawią Ci wiele radości.

więcej

TOP produkty!

zobacz więcej
TOP
Elden Ring - Edycja Standardowa, Xbox One, Xbox Series X
3 Elden Ring - Edycja Standardowa, Xbox One, Xbox Series X FromSoftware
4.7/5
166,49 zł
Promocja
277,89 zł (-40%)  najniższa cena

277,89 zł (-40%)  cena regularna

TOP
Dziedzictwo Hogwartu - Hogwarts Legacy, Xbox One
4 Dziedzictwo Hogwartu - Hogwarts Legacy, Xbox One Avalanche Software
4.9/5
133,89 zł
Promocja
162,89 zł (-17%)  najniższa cena

176,89 zł (-24%)  cena regularna

TOP
Xbox Game Pass - 6 miesięcy
6 Xbox Game Pass - 6 miesięcy
5/5
250,00 zł
Megacena
TOP
FIFA 22, Xbox One, Xbox Series X
7 FIFA 22, Xbox One, Xbox Series X EA Sports
4.7/5
90,99 zł
Promocja
114,89 zł (-20%)  najniższa cena

143,61 zł (-36%)  cena regularna

TOP
Xbox Game Pass - 3 miesiące
8 Xbox Game Pass - 3 miesiące Sony
4.5/5
130,00 zł
Megacena