Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Sprzedawca
  • więcej
Wiek
Marki
  • więcej
Cena
Ocena

Pieluchy - akcesoria

Podstawowym elementem wyprawki dla noworodka są pieluszki. Żyjemy w czasach powszechnego dostępu do pieluszek jednorazowych. Jednak z uwagi na chęć ratowania środowiska naturalnego coraz więcej młodych rodziców decyduje się na korzystanie z wielorazowych rozwiązań. Co wybierasz? Wybierz z naszej oferty odpowiednie pieluchy dla swojego dziecka oraz akcesoria, które przydadzą Ci się podczas codziennej pielęgnacji maleństwa.

Pieluszki dla dziecka – jedno- i wielorazowe

Szeroki wybór pieluszek jednorazowych znanych i lubianych marek, jak Pampers czy Happy znajdziesz w ofercie kierowanej do najmłodszych i ich rodziców. W naszym asortymencie znajdziesz pakiety pieluszek jednorazowych w różnych rozmiarach – od najmniejszych, przeznaczonych dla noworodków, poprzez przystosowane do wzrostu i wagi kilkumiesięcznych niemowląt, aż po odpowiednie dla małych dzieci. Na etapie przygotowywania do odpieluchowania dziecka być może przydatne okażą się pieluchomajtki i majtki treningowe.

Być może jesteś gotowy, by podjąć wyzwanie wychowania dziecka bez pieluszek jednorazowych. Możesz je zamienić na pieluchy bawełniane lub bambusowe do użytku wielorazowego. Po użyciu pierzesz je, suszysz, prasujesz i używasz ponownie. Dzięki temu przyczynisz się do ograniczenia zanieczyszczenia planety.

Dodatkowe akcesoria

Prócz pieluszek jedno- i wielorazowych dla niemowląt w naszej ofercie znajdziesz również pieluszki tetrowe, przydatne podczas karmienia dziecka, czy chusteczki nawilżane, dzięki którym szybko i sprawnie przewiniesz dziecko lub umyjesz mu buzię i rączki po obiedzie lub spacerze.

więcej

Kategorie

Strefa marek

Dziecko - warto wiedzieć

Podobne do ostatnio oglądanego