Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Kolor
Seria
Sposób używania
System golenia
Funkcje
  • więcej
Rodzaj zasilania
  • więcej
Czas pracy w minutach
  • więcej

Golarki elektryczne męskie

Dobrze dopasowane golarki elektryczne nie tylko zapewniają komfort podczas golenia, ale także chronią przed nieprzyjemnymi podrażnieniami skóry. W naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości urządzenia renomowanych marek.

Golarka elektryczna to z pewnością dobry pomysł na prezent dla taty. Tak praktyczny sprzęt w kosmetyczne ojca będzie trafionym prezentem. 

Maszynki do golenia - jaką wybrać?

Warto kupić taką maszynkę do golenia, która będzie dopasowana do stylu i rutyny strzyżenia. Znaczenie ma również fakt to, do golenia których partii ciała urządzenie będzie służyć najczęściej. W naszym asortymencie można znaleźć golarki do twarzy, które poradzą sobie ze strzyżeniem różnych typów owłosienia.

Golarki elektryczne - męskie, jak i żeńskie - zazwyczaj dzielą się na dwie kategorie: foliowe i rotacyjne. Warto zastanowić się nad wyborem któregoś z tych dwóch rodzajów maszynek. Należy jednak pamiętać, że każda z nich charakteryzuje się nieco innymi funkcjami i będzie pasować do innego typu zarostu.

Rotacyjne maszynki do golenia

Rotacyjne golarki elektryczne mają zwykle trzy okrągłe głowice z obracającym się wewnątrz nożem. Zaprojektowano je tak, aby dopasowywały się do konturów twarzy. Ruch okrężny ułatwia manewrowanie w trudnych miejscach, takich jak szyja i podbródek. Jest dobry wybór dla osób, które mają twardy zarost i chcą się go w łatwy sposób pozbyć. W przypadku dłuższej brody warto dodatkowo wyposażyć się w trymer, który jest wygodny w użyciu i ułatwia osiągnięcie pożądanego kształtu włosów.

Foliowe golarki elektryczne

Foliowe maszynki do golenia - elektryczne, proste głowice, które doskonale sprawdzają się do codziennego golenia. Tego typu golarki cechują się wyjątkową precyzją, dlatego też poleca się je tym, którzy wolą golić się na gładko. Choć nie przystosowano jej do golenia tak twardego zarostu jak w przypadku golarki rotacyjnej, w zamian może zapewnić dużą dokładność.

Znajdziesz u nas rotacyjne i foliowe golarki najbardziej zaufanych marek, takich jak Philips oraz ich seria Philips OneBladeRemington, Braun, Panasonic i Xiaomi. Sprawdź naszą ofertę i zainteresuj się również akcesoriami do golarek.

więcej

Golarki elektryczne - najczęściej zadawane pytania