Filtruj
Kategorie
Nowości
Wybrani autorzy
  • więcej
Okładka
Cena

Rozwój osobisty

Odkryj drzemiący w Tobie potencjał. Zainwestuj w siebie i miej odwagę czerpać z życia pełnymi garściami. Pytasz, jak to zrobić? Sekretem jest wszechstronny rozwój osobisty na różnych polach. Proponujemy Ci duży wybór książek psychologicznych, które ułatwią Ci odnalezienie swojej drogi życiowej, podpowiedzą, jak motywować się każdego dnia do działania i co robić, by jak najlepiej pokierować swoim życiem?

Dlaczego warto czytać książki o rozwoju osobistym?

Zastanawiasz się, dlaczego właściwie miałbyś sięgnąć po książki motywacyjne, traktujące o rozwoju osobistym? Ponieważ możesz nie zdawać sobie sprawy z tego, jakie są Twoje możliwości i perspektywy życiowego rozwoju. Otwórz oczy na zupełnie nowe, ciekawe drogi, którymi możesz podążać w swoim życiu – zawodowym i osobistym.

Znajdziesz w tej kategorii ogrom wartościowych książek. Rozwój osobisty i rozwój personalny nie będzie już miał przed Tobą sekretów. Poznaj różne podejścia do tego samego tematu i różne perspektywy patrzenia na świat autorów, spośród których większość stanowią autorytety w swojej dziedzinie. To mówcy motywacyjni, coache, psycholodzy i osoby, które na własnym przykładzie pokazały, że rozwój osobisty jest im bliski.

Przyjrzyj się naszej ofercie, sięgnij po książki o biznesie i o karierze, a także po poradniki psychologiczne, by zmienić swoje nastawienie i podejście do życia. W naszym asortymencie literatury motywacyjnej z pewnością znajdziesz pozycje, które Cię zainteresują.

Książki motywacyjne, które warto przeczytać

Bestsellerowe poradniki psychologiczne, jakie dostępne są w kategorii książek o rozwoju osobistym i książek motywacyjnych, będą pierwszym, bardzo dobrym wyborem spośród literatury do rozwoju osobistego.

Ze swojej strony polecić możemy Ci książki motywacyjne o tym „Jak mniej myśleć”  i „Jak nie dać sobą manipulować” Christel Petitcollin, doskonale sprzedający się poradnik psychologiczny Dale’a Carnegiego „Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi” czy „Kody podświadomości” Beaty Pawlikowskiej.

więcej

TOP - Rozwój osobisty

zobacz więcej
Szczególnie polecamy

Mnóstwo tytułów do wyboru

Sprawdź również inne kategorie

Podobne do ostatnio oglądanego