Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępność
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Kolor
Materiał
  • więcej
Pojemność (ml/l)
  • więcej
Optymalne ciśnienie wewnętrzne
Wyposażenie

SUP deski pompowane

Spędzając czas nad wodą, przede wszystkim można zauważyć kajaki, pontony czy materace, które wraz z nastaniem wakacji masowo pojawiają się przy każdym akwenie. Niemniej, coraz częściej można spotkać osoby, które do pływania wykorzystują deski pompowane. To, co jest charakterystyczne dla tej formy aktywności to fakt, że wiosłowanie odbywa się w pozycji stojącej.

Deski SUP to cieszące się dużym zainteresowaniem deski dmuchane do pływania, które swoją popularność zawdzięczają uniwersalności, mobilności oraz możliwości korzystania z nich niezależnie od grupy wiekowej czy kondycji fizycznej. Deski pompowane do pływania to również dobry pomysł na aktywne spędzanie czasu nad wodą.

W naszej ofercie znajdują się deski SUP m.in. takich marek jak JP-Australia, Aqua Marina, Vidaxl, Gladiator, ECD Germany czy Enero, które w zależności od modelu sprawdzą się na wszystkich rodzajach wód.

Rodzaje desek SUP

Przed wyborem konkretnego modelu, warto zapoznać się ze szczegółowym opisem, jaki znajduje się przy danym produkcie. Każda deska do pływania SUP, dedykowana jest konkretnej grupie odbiorców. Z tego względu z załączonej specyfikacji można się dowiedzieć, jakie jest ogólne przeznaczenie danego modelu, z jakiego materiału został wykonany, oraz co wchodzi w skład zestawu. W zależności od potrzeb może to być deska SUP dwuosobowa, deska SUP z żaglem lub podstawowy, ale bardzo praktyczny wariant, jakim jest pompowana deska do pływania.

Co znajduje się w zestawie?

Poszczególne modele różnią się od siebie również pod względem wyposażenia. Deska SUP w chwili zakupu zazwyczaj wyposażona jest w pompkę, statecznik i torbę transportową. Jest to podstawowy, ale kompletny zestaw, który sprawia, że dmuchana deska do pływania jest zdatna do użytku chwilę po rozpakowaniu. 

Poszczególni producenci oferują również nieco lepiej wyposażone modele, np. w siedzisko, zestaw naprawczy czy uchwyty bagażowe. Dużym ułatwieniem jest również możliwość dokupienia poszczególnych akcesoriów. Mogą to być m.in. dodatkowe wiosła do deski SUP, zapasowa pompka czy linka zabezpieczająca.

Deska pompowana ma tę zaletę, że bez wcześniejszego przygotowania może z niej skorzystać każdy. Jeśli chciałbyś spróbować swoich sił w wiosłowaniu na stojąco lub przeżyć emocje, jakie bez wątpienia zapewni deska pompowana, zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu.

więcej

Zobacz więcej artykułów o deskach SUP

Wszystkie artykuły

SUP - deski pompowane

najczęściej zadawane pytania