Filtruj
Kategorie
Twoje środki
Empik Premium
Cena
Dostępność
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Kolor
Przepływ powietrza m3/h
  • więcej

Wentylacja i oczyszczanie

Odpowiednie, czyste powietrze, niesie za sobą szereg pozytywnych skutków – warto zatem zadbać o to, czym oddychamy w biurze, domu czy mieszkaniu. Dzięki np. oczyszczaczom z filtrem, pozbędziemy się blisko 100% pyłów, jak i różnych zanieczyszczeń, latających w naszym otoczeniu. Oprócz tego, oczyszczacz powietrza pozwala również na pozbycie się nieprzyjemnych zapachów czy szkodliwych gazów.

Osuszacze i nawilżacze od czołowych producentów

Jeśli zaś chcesz zadbać o właściwą wilgotność pomieszczeń, to warto wyposażyć się w nowoczesne nawilżacze oraz osuszacze. U nas znajdziesz szereg różnych osuszaczy, nawilżaczy oraz oczyszczaczy powietrza od czołowych producentów, takich jak m.in. Sharp, Philips czy Xiaomi.

Wydajne klimatyzatory i wentylatory

Oferujemy także wielofunkcyjne klimatyzatory powietrza - w tym klimatyzatory przenośne i biurkowe, które doskonale sprawdzą się w mieszkaniu lub domu. Proponujemy także nowoczesne wentylatory (kolumnowe, jak i klasyczne), a także termowentylatory, pozwalające na szybkie ogrzanie różnej wielkości powierzchni.

Zadbaj o odpowiednie powietrze w swoim otoczeniu oraz właściwą wentylację oraz klimatyzację i zobacz proponowane modele urządzeń – dzięki nim, poczujesz różnicę!

więcej