Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
  • więcej
Marka
  • więcej
Dla kogo
  • więcej
Rozwój społeczny
Rozwój umysłowy
  • więcej
Rozwój fizyczny
Marka
  • więcej
Kolor
Materiał
  • więcej
Seria
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Wyczyść filtry

Przedział wiekowy: 6-9 miesięcy usuń

Zabawki dla dzieci 6-9 miesięcy

Wiek 6-9 miesięcy to okres, kiedy dzieci już zwykle samodzielnie siadają i coraz chętniej rozwijają swoje umiejętności poznawcze. Uwielbiają budować wieże, a potem je burzyć, wciskać przyciski, przekładać i sortować przedmioty, a także upuszczać je z hukiem na podłogę. Zabawki dla dziecka 6-9 miesięcy powinny dostarczać maluchowi odpowiedniej ilości bodźców oraz stymulować jego rozwój. 

Zabawki dla 6-miesięcznego dziecka

6-miesięczny niemowlak lubi bawić się grzechotkami i zabawkami sensorycznymi, które skłaniają go do odkrywania nowych faktur i dźwięków. Tego typu miękkie zabawki są całkowicie bezpieczne dla dziecka, co pozwala na swobodną zabawę w ciągnięcie, rzucanie, ssanie i ściskanie. Sortery kształtów z kolei wzmacniają koncentrację, pozwalają rozwijać umiejętność logicznego myślenia i trenują zdolności manualne. 

Zabawki dla 7-miesięcznego dziecka

Dla dzieci, które są na etapie aktywnego rzucania różnego rodzaju przedmiotami, warto rozejrzeć się za kompletami lekkich, plastikowych garnuszków, miseczek i łyżek, które można rozłożyć na podłodze i umożliwić maluchowi swobodne uderzanie i robienie hałasu. Wieże do układania pozwolą z kolei z wielkim rozmachem burzyć konstrukcje wybudowane z pomocą rodzica. Świetnie sprawdzą się tu także zabawki zachęcające do raczkowania. Interaktywne piłki, które same poruszają się po pokoju i śpiewają wesołe piosenki pobudzają do prób czworakowania.

Zabawki dla 8-miesięcznego dziecka

Zabawki interaktywne takie, jak zabawkowy pilot, telefon, czy kluczyki samochodowe pozwalają maluchowi w wieku 8 miesięcy naśladować rodziców w ich codziennych czynnościach, a przy okazji dają wiele satysfakcji. Możliwość wciskania przycisków i uruchamiania efektów świetlnych i dźwiękowych dodatkowo wpływa na rozwój zdolności motorycznych i stymulację zmysłów dziecka.

Zabawki dla 9-miesięcznego dziecka

Dla dziecka w wieku 9 miesięcy świetnie sprawdzą się zabawki edukacyjne z wesołymi dźwiękami i światełkami, które uruchamiają się po naciśnięciu przycisku. Tego typu zabawki pozwalają na poznawanie podstawowych kształtów, kolorów, czy zwierząt oraz aktywizują malucha do odkrywania zasad działania związków przyczynowo-skutkowych.

Zapoznaj się z naszym asortymentem zabawek dla dziecka 6-9 miesięcy i wybierz zajmujący i rozwijający prezent dla swojego malucha. 

więcej

Zabawki dla dzieci 6-9 miesięcy - najczęściej zadawane pytania