Miasto z klocków LEGO? Czemu nie! Seria LEGO City zawiera wszystkie elementy pozwalające na wierne odwzorowanie miejskiej infrastruktury na bazie klocków. Dziecko może zaprojektować swoje własne miasto, wraz z budynkiem Policji, straży pożarnej czy sklepami i pojazdami wraz z ulicami. Samo wybudowanie miasta z LEGO City, będzie niezwykłą frajdą dla dzieci i ich rodziców, a zabawa w nim to kolejna porcja pozytywnych emocji. Atutem serii LEGO City jest ogromna liczba szczegółów, które inspirują małych budowniczych do działania i korzystania z nieograniczonej ilości kombinacji. LEGO City to świat z klocków, który może tworzyć Twoje dziecko, co znacznie zwiększa atrakcyjność całej zabawy.

LEGO, the LEGO logo, the Minifigure, DUPLO, the MINIFIGURES logo, DIMENSIONS, the FRIENDS logo, LEGENDS OF CHIMA, NINJAGO, BIONICLE, MINDSTORMS and MIXELS are trademarks of the LEGO Group.

©2016 The LEGO Group.

Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.