Potęga podświadomości

Filtruj
Kategorie
Wybrani autorzy
Seria
  • więcej
Cena

Seria: potęga podświadomości usuń

Potęga podświadomości

Książka „Potęga podświadomości” napisana została przez irlandzkiego pisarza i filozofa Josepha Murphy’ego na początku lat 60. XX wieku. Joseph Murphy napisał ponad 30 książek, a „Potęga podświadomości” jest jedną z jego najpopularniejszych. Od czasu wydania pozycja ta cieszy się dużą popularnością, nie schodząc z pozycji bestsellera. 

Książka, audiobook i ebook „Potęga podświadomości”

Na tej stronie znajdują się rozmaite wydania „Potęgi podświadomości" – książka w miękkiej i twardej okładce, a także w formie audiobooka i ebooka. W nowszych wydaniach zostały zawarte wcześniej niepublikowane komentarze Josepha Murphy’ego, które pomagają lepiej zrozumieć przesłanie książki, i to czym kierował się autor podczas procesu twórczego. Audiobook „Potęga podświadomości” wydany został w formacie MP3 i jest czytany przez profesjonalnego lektora – Jarosława Łukomskiego. Książka w twardej, jak i miękkiej okładce może okazać dobrym pomysłem na prezent dla osoby zainteresowanej psychologią oraz technikami motywacji.

Jest to książka motywacyjna, należąca do szerokiej literatury rozwoju osobistego. Na kartach tytułu autor przedstawia pogląd, w którym stwierdza, że sposobem na pokonanie podświadomych przeszkód i problemów zagradzających drogę do celu, jest bezwarunkowa wiara w dotarcie do niego i wyobrażenie go sobie w umyśle. Oprócz tego, Joseph Murphy przedstawia sposoby i techniki, które mogą wpływać na własną podświadomość. Pozycja ta może dać motywacje do zmian i wskazówki, jak osiągnąć sukces oraz spełnić marzenia.

Przejrzyj dostępne formaty tego tytułu i sprawdź, czemu ta książka zdobyła wielką popularność na całym świecie.

więcej