Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Materiał
  • więcej
Kolor

Poduszki i zagłówki podróżne

Poduszki i zagłówki podróżne pomagają zachować prawidłową postawę oraz zapewniają komfort górnym partiom ciała podczas długich podróży samochodem, pociągiem, autokarem, czy samolotem. Pozwalają odprężyć się w trakcie drogi oraz gwarantują wygodny odpoczynek w trakcie snu, przytrzymując głowę i kark we właściwej pozycji. Zwykle cechują się niewielkim rozmiarem oraz niską wagą, co stanowi dodatkowy atut poduszek podróżnych, które nie zajmują wiele miejsca i nie obciążają zbytnio bagażu. 

Rodzaje poduszek i zagłówków podróżnych 

Producenci oferują wiele rodzajów, kształtów i wielkości poduszek oraz zagłówków podróżnych. Aby wybrać właściwy produkt, należy dopasować go do indywidualnych preferencji wieku oraz gabarytów użytkownika.

Poduszki podróżne tradycyjne 

Ten typ poduszki podróżnej wypełniony jest z reguły watą lub gąbką. Zapewniają wygodę, ale nie posiadają pamięci kształtu. Odznaczają się niską ceną oraz bogatym wzornictwem, ale mogą nie spełniać najlepiej swojej roli. 

Poduszki podróżne dmuchane 

Dmuchana poduszka podróżna wykonana jest zwykle z PVC lub poliestru zajmuje minimalną ilość miejsca w bagażu, dlatego cieszy się dużym zainteresowaniem wśród osób aktywnie podróżujących. Wadą produktu może być konieczność każdorazowego dmuchania i spuszczania powietrza z poduszki. Wśród tego typu poduszek można jednak znaleźć droższe modele samopompujące, które same wypełniają się powietrzem poprzez naciśnięcie ręcznej pompki. 

Poduszki podróżne piankowe

Ten rodzaj poduszki obszyty jest przyjemną w dotyku poszewką i wypełniony pianką termoelastyczną, która dopasowuje się do kształtu ciała i daje odpowiednie podparcie górnemu odcinkowi szyjnemu kręgosłupa. Charakteryzuje się wyższą ceną, ale też doskonałą jakością, która gwarantuje komfort podczas podróży. 

Poduszka podróżna dla dziecka 

Poduszka dla dziecka może występować w każdym wariancie, ale cechują ją mniejsze rozmiary przystosowane do wzrostu i masy ciała dziecka. Zwykle jest miękka, elastyczna i odpowiednio wyprofilowana, zapewniając maluchowi wygodę. 

Poduszka podróżna rogal 

Poduszka podróżna typu rogal, dzięki swojego ergonomicznemu kształtowi zapobiega dolegliwościom bólowym karku, zapewniając mu stosowne podparcie. Rogal to poduszka uniwersalna, która sprawdzi się podczas snu w samolocie lub samochodzie. 

Zapoznaj się z naszą ofertą poduszek i zagłówków podróżnych i wybierz produkt, który zapewni Ci odpowiedni komfort podczas podróży.

więcej