Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Kolor
Materiał
  • więcej
Maksymalne obciążenie
  • więcej
Ćwiczone partie mięśni
  • więcej
Funkcje sprzętu sportowego
  • więcej
Klasa urządzenia
Waga koła zamachowego
Metoda pomiaru pulsu
Regulacja w stopniach
  • więcej
Długość (cm)
  • więcej

Trenażery eliptyczne

Możliwość ćwiczenia w domu to komfort, na który może sobie pozwolić prawie każdy. Istotna natomiast jest forma wybranej aktywności, która zazwyczaj bywa uzależniona zarówno od postawionego sobie celu, którym najczęściej jest chęć zredukowania tkanki tłuszczowej, jak i możliwości sprzętowych.

Trenażer eliptyczny to urządzenie, które angażując zarówno mięśnie nóg, pośladków, brzucha, pleców czy ramion nie tylko wpływa na poprawę sylwetki i zwiększenie wydolności całego organizmu, ale również podczas treningów nie obciąża stawów.

Jakie orbitreki eliptyczne dostępne są w Empiku?

W ofercie naszego sklepu dostępne są orbitreki eliptyczne między innymi takich producentów jak Insportline, HMS, Hop-Sport, Zipro czy Kettler. Są to zarówno orbitreki przednionapędowe, jak i te z kołem zamachowym umieszczonym z tyłu. Poszczególne modele różnią się od siebie rodzajem systemu oporowego, wśród których znajdują się orbitreki elektromagnetyczne, orbitreki magnetyczne oraz mechaniczne i powietrzne, jak również wagą zainstalowanego wewnątrz koła zamachowego.

Każdy z oferowanych produktów opatrzony jest szczegółowym opisem zawierającym takie informacje, jak wielkość urządzenia, maksymalne dopuszczalne obciążenie oraz rodzaj materiału, z jakiego został wykonany. Ponadto specyfikacja uwzględnia rodzaj regulacji obciążenia, metodę pomiaru pulsu czy zestawienie dodatkowych funkcji sprzętu.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie orbitreka?

Decydując się na zakup trenażera eliptycznego, należy pamiętać o jego odpowiednim dobraniu do wzrostu, wagi oraz poziomu zaawansowania przyszłego użytkownika. Ponadto należy mieć świadomość, że orbitrek to dość duże urządzenie, zatem przed dokonaniem ostatecznego wyboru, trzeba się upewnić, że w pomieszczeniu, w którym docelowo będzie miał stać, będzie odpowiednia ilość miejsca zarówno na samo urządzenie, jak i wokół niego.

Patrząc przez pryzmat poziomu generowanego hałasu, orbitreki do domu powinny być możliwie najcichsze. Dlatego mając na względzie komfort i dobre samopoczucie pozostałych domowników czy sąsiadów, warto wybrać urządzenie z magnetycznym lub elektromagnetycznym systemem oporu.

Jeśli szukasz urządzenia, które bez wychodzenia z domu w szybki i skuteczny sposób pozwoli c pozbyć się zbędnych kilogramów, to wybór orbitreka wydaje się rozsądną opcją. Przeglądając ofertę naszego sklepu, znajdziesz urządzenia, które nie tylko spełnią twoje oczekiwania ze względu na funkcjonalność, ale również pozwolą ci zmieścić się w zakładanym budżecie.

więcej

Trenażery eliptyczne

najczęściej zadawane pytania