Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Pojemność
  • więcej
Linia
  • więcej

Odżywki do włosów

Do najważniejszych zadań odżywki należy wzmocnienie i wspomaganie odbudowy zniszczonych włosów. W naszym asortymencie można znaleźć różnorodne odżywki do włosów dopasowane do rodzaju i stanu fryzury.

Odżywki do włosów - jakie wybrać?

Wybór odpowiedniego produktu zależy od tego, jakiej kuracji wymagają włosy. Odżywki do włosów wysokoporowatych zawierają inny skład od tych, które stosuje się w przypadku problemu niskiej porowatości. Warto także postawić na preparat, który pasuje do danego typu fryzury, np. włosów prostych lub loków.

W naszym asortymencie znajdują się między innymi odżywki bez spłukiwania do włosów kręconych, suplementy bogate w biotynę i kolagen oraz kosmetyki z olejem arganowym, który korzystnie wpływa na elastyczność włosów.

Odżywki do włosów bez spłukiwania - kiedy stosować?

Tak jak sugeruje ich nazwa, odżywki do włosów bez spłukiwania pozostawia się na włosach po nałożeniu. Pomaga to w utrzymaniu odpowiedniego nawilżenia przez długi czas. Tego typu preparaty stosuje się po umyciu szamponem na lekko wilgotnych włosach. Wcześniej warto skorzystać z suszarki lub odczekać przez pewien czas, by nie nakładać odżywki na przemoczone włosy.

Odżywki do włosów farbowanych

Koloryzacja to dość inwazyjny zabieg, który nie zawsze da się wykonać bez szkody dla włosów. Specjalne odżywki do włosów farbowanych nie tylko wzmacniają i odbudowują tego typu fryzury. Ich skład pozwala także na dłuższe zachowanie kolorów i odpowiedniego blasku włosów.

Jakie odżywki do włosów kręconych?

Zastosowanie odpowiedniej odżywki do włosów kręconych to podstawowy element ich pielęgnacji. Naturalne loki często są suche, ponadto cechuje je duża tendencja do łamania się. Z tego względu warto często stosować kosmetyki, które w odpowiedni sposób je nawilżą. Do tego zadania doskonale nadają się odżywki bez spłukiwania do włosów kręconych, które aplikuje się szybko i łatwo.

W naszym sklepie online znajdziesz odżywki do włosów każdego typu. Sprawdź co mamy w ofercie i wybierz preparat, który pomoże Ci skutecznie zadbać o stan i jakość Twoich włosów.

więcej

Odżywki do włosów - najczęściej zadawane pytania