Filtruj
Kategorie
Żywność
Marka
  • więcej
Wiek
Cena
Ocena klientów
Dostępność

Modyfikowane mleko dla niemowląt

Odpowiednie odżywianie dziecka, dostarczanie mu ważnych składników odżywczych, jest niezwykle istotne w jego prawidłowym rozwoju. Duża część kobiet decyduje się na mleko modyfikowane -początkowe, następne lub typu junior. Poza mlekiem od matki, będą one najlepszym wyborem dla malucha.

Ważne jest, aby pamiętać, że nie wolno podawać niemowlętom (do ok. 1. roku życia) naturalnego mleka krowiego czy koziego – organizm malucha jeszcze sobie nie poradzi z ich trawieniem. Z tego powodu na rynku znalazły się mleka modyfikowane kozie czy krowie, które dzieci mogą przyswajać i które dostarczają najpotrzebniejszych składników odżywczych.

Produkty te pełne są witamin, soli mineralnych, błonnika pokarmowego i innych elementów odżywczych, niezbędnych dla prawidłowego rozwoju każdego dziecka.

U nas znajdziesz mleko modyfikowane dla noworodków, niemowląt i nieco starszych dzieci. Proponujemy coś dla dzieci do 3 miesięcy, od 3 do 6, od 6 do 9, od 9-12 oraz od 12 do 24, a także od 2 lat i więcej. W naszym asortymencie znajdują się produkty wyłącznie renomowanych marek – mamy mleko Bebiko, Capricare, Bebilon, Nestle Nan, Smilk i wielu innych producentów.

Słowem – u nas z pewnością znajdziesz odpowiednią i zdrową żywność dla swojego malucha.

Oferujemy m.in. modyfikowane mleko kozie dla niemowląt, jak i krowie. Z kleikiem, hipoalergiczne, ekologiczne, w proszku, czy też specjalistyczne – możliwości wyboru jest wiele. Co więcej, dostarczamy również preparaty do postępowania dietetycznego dla niemowląt, pomagające na kolki i zaparcia.

Nie tylko modyfikowane mleko kozie i krowie znajdziesz w naszej ofercie. Polecamy również zobaczyć musy i desery owocowe w słoiczkach, specjalne zupki i obiadki (warzywne, jak i z mięsem), pyszne kleiki, płatki oraz kaszki, a także zdrowe przekąski owocowe i zbożowe.

Zadbaj o właściwie odżywianie Twojego malucha i zapewnij mu zdrowy rozwój wybierając proponowane produkty.

więcej

Podobne do ostatnio oglądanego