Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Dobry wybór
Stan produktu
Nowości
Język
  • więcej
Autor
  • więcej
Wydawca
  • więcej
Seria
  • więcej

Nauki społeczne i humanistyczne

W naszym asortymencie zostały zebrane książki humanistyczne takich autorów jak Agnieszka Borkowska-Kociemba, Michał Heller, Małgorzata Krukowska czy Osho. Lektury dostarczą szerokiej wiedzy z zakresu filozofii, pedagogiki, socjologii, kulturoznawstwa, antropologii czy psychologii. Publikacje przeznaczone są zarówno dla specjalistów, jak i studentów oraz osób, które interesują się zagadnieniami związanymi z naukami społecznymi.  

Książki nauki społeczne – filozofia i psychologia   

Z książek można czerpać wiedzę dotyczącą emocji, lęków, człowieka oraz jego środowiska. Asortyment z kategorii nauk społecznych zawiera również publikacje, które poruszają zagadnienia filozofii. Napisane prostym językiem pozycje, łatwo przyswoją osoby, które dopiero zgłębiają ten temat. Dla zaawansowanych praktyków dedykowane są lektury o rozważaniach filozoficznych, a także wybitne dzieła znanych myślicieli.  

W tej kategorii można znaleźć pomocne w pracy z dziećmi książki. Nauki społeczne są szerokim pojęciem, dlatego asortyment naszego sklepu jest bogaty, a odpowiednie produkty znajdą również nauczyciele. Są to także publikacje obejmujące psychologię, zawierające propozycje ćwiczeń. Niektóre z nich wzbogacono również o praktyczne zadania, rebusy czy zagadki.  

Książki humanistyczne z zakresu kulturoznawstwa  

Książki humanistyczne poruszające tematy kulturoznawstwa i antropologii również zainteresują czytelników, którzy chcą poszerzać swoją wiedzę z zakresu nauk społecznych. Można znaleźć pozycje takich autorów jak Ruth Benedict, Ericha Fromma czy Josepha Ledouxa. Badania nad religijnością różnych grup, opracowania dotyczące ludów i plemion, ich rytuały oraz ewolucja – to jedynie część zagadnień, które poruszają dostępne w naszym sklepie publikacje.  

Zajrzyj do poszczególnych podkategorii i zapoznaj się z opisami dostępnych publikacji. Duży asortyment gwarantuje, że znajdziesz odpowiednie książki. Nauki społeczne i ich zagadnienia może poznać osoba w każdym wieku! 

więcej