Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Kolor
Wiek
  • więcej
Seria
  • więcej
Liczba elementów w komplecie
  • więcej

Maty podłogowe

Mata do zabawy może sprawić, że momenty spędzone na podłodze staną się dla niemowlęcia fascynującą przygodą. Zróżnicowane tekstury, jaskrawe kolory i przyjemne dla dotyku materiały stymulują zmysły malucha, a różnorodne elementy, takie jak zawieszane grzechotki czy lusterka, wspierają rozwój umiejętności motorycznych i sensorycznych.

Mata piankowa dla niemowlaka

Popularnym rodzajem mat do zabawymaty piankowe, które pełnią dwie główne funkcje: zapewniają bezpieczną przestrzeń do zabawy i jednocześnie chronią delikatne ciałko przed zimnymi powierzchniami. Wygodne i łatwe do utrzymania w czystości maty piankowe to doskonałe wsparcie dla niemowląt w trakcie ich rozwoju motorycznego. Występują zarówno w formie puzzli do rozkładania, jak i dużego prostokąta. Dzięki mnogości wzorów i kolorów mogą stać się także estetyczną ozdobą pokoju pociechy, dopasowaną do estetyki mieszkania i pozostałych mebli dziecięcych. Maty dwustronne pozwolą szybko odmienić wnętrze i na nowo zainteresować malucha.

Mata edukacyjna dla niemowląt

Maty edukacyjne są zaprojektowane z myślą o stymulowaniu dziecięcego rozwoju. Kolorowe wzory, różnorodne kształty i interaktywne funkcje uczą dziecko świata wokół niego. Mata edukacyjna to nie tylko miejsce do zabawy, ale także przestrzeń, w której maluch może rozwijać umiejętności poznawcze i motoryczne, dzięki dodatkowym elementom, interaktywnym dodatkom czy dołączonym do nich zabawkom. Warte uwagi są także maty sensoryczne napełniane wodą czy szczególnie atrakcyjne dla młodszych niemowląt maty kontrastowe. Modele dekoracyjne mogą zaś posłużyć jako rekwizyt do zdjęć.

Zadbaj o bezpieczne i rozwijające otoczenie, wybierając odpowiednią matę dla niemowląt!

więcej