Filtruj
Kategorie
Nowości
Wybrani autorzy
  • więcej
Seria
  • więcej
Dostępność
Cena
Ocena

Najlepsze i najpopularniejsze kryminały, sensacje, thrillery

Zobacz najpopularniejsze serie kryminalne:

W kategorii tej można znaleźć najlepiej sprzedające się kryminały, sensacje oraz thrillery. Są to bestsellery ukazujące się w ramach głośnych serii, m.in. Ze Strachem, Na Tropie Zbrodni, Klasyka Kryminału, Czarna Seria, Ślady Zbrodni, Kryminał pod Psem, Mroczna Seria czy Kryminały Przedwojennej Warszawy.

Można sortować książki TOP 100 tygodnia, miesiąca, poprzedniego i obecnego roku, a także wyszukiwać nowości z ostatniego miesiąca oraz 3 miesięcy. W dotychczasowych rankingach znajdowały się pozycje wiele znanych autorów, w tym m.in. Remigiusza Mroza, Harlana Cobena, Tessa Gerritsena, Camilli Lackberg, Olgi Rudnickiej, Jo Nesbo, Wojciecha Chmielarza, Maxa Czornyja, Agathy Christie czy Lee Childa.

Najlepsze kryminały i sensacje

Do wyboru jest wiele bestsellerowych książek pełnych dynamicznej akcji i niespodziewanych zwrotów akcji. Fabuła zwykle opiera się na prowadzonych pościgach za przestępcami oraz skomplikowanych dochodzeniach. Zbrodniarze często podsuwają mylne tropy, dlatego ich schwytanie stanowi trudne wyzwanie. Śledztwa zwykle dotyczą seryjnych morderstw, gwałtów, zamachów terrorystycznych, przemytu narkotyków, handlu ludźmi czy innych nielegalnych interesów. Nie brakuje krwawych, mrożących krew w żyłach opisów zbrodni.

Najlepsze thrillery z dreszczykiem emocji

Kategoria ta mieści również najlepiej sprzedające się thrillery. Są to bestsellery pełne napięcia, niepewności i mrocznej atmosfery. Ludziom zagrażają śmiertelne niebezpieczeństwa, m.in. substancje radioaktywne, epidemie wirusów, psychopaci, śmiercionośne zwierzęta czy szaleni naukowcy. Zagrożenie czyha na każdym kroku i nie sposób mu się przeciwstawić. Do wyboru są m.in. thrillery medyczne, polityczne, kryminalne, polityczne, psychologiczne czy science fiction.

Zapoznaj się z zestawieniem najlepiej sprzedających się thrillerów, kryminałów oraz powieści sensacyjnych. Sprawdź, które książki znajdują się na liście bestsellerów TOP 100 i wybierz dla siebie ciekawą pozycję, a jeśli nadal nie wiesz, jaką książkę wybrać, zapoznaj się z naszym artykułem, jaki kryminał wybrać.

więcej

Podobne do ostatnio oglądanego