Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Ocena produktu
Sprzedawca
Stan produktu
Czas trwania
  • więcej
Polecane
Nowości
Autor
  • więcej
Lektor
  • więcej
Seria
  • więcej
Wydawca
  • więcej

Audiobooki - biografie i wspomnienia

W naszym asortymencie znajdują się m.in. biografie, wspomnienia i książki autobiograficzne sławnych osób. Polecamy ebooki i audiobooki, które uczynią lekturę przyjemną, ekscytującą i wciągającą rozrywką. Motywują one do działania, wzruszają, szokują i pozwalają uczyć się na błędach.

Biografie muzyków oraz innych twórców

Możesz wybierać spośród biografii i autobiografii takich wybitnych muzyków jak m.in. Fryderyk Chopin czy Amadeusz Mozart. Nie brakuje również pozycji poświęconych znanym wokalistom muzyki współczesnej. Bohaterami książek z naszej kolekcji są zarazem popularni aktorzy i reżyserzy, m.in. Andrzej Grabowski, Krzysztof Kieślowski, Roman Polański, Arnold Schwarzenegger, Walt Disney czy Cezary Pazura. Proponujemy również elektroniczne książki opisujące życie słynnych poetów, pisarzy, artystów czy naukowców.

Książki biograficzne i audiobooki o sportowcach

W naszym zbiorze audiobooków i ebooków znajdują się głośne biografie piłkarzy oraz innych sportowców. W trakcie lektury dowiesz się, w jaki sposób dotarli na sam szczyt i jak wiele trudności oraz przeciwności losu musieli w tym celu pokonać. Polecamy m.in. autobiografię Tomasza Hajty, Zbigniewa Bońka, Otylii Jędrzejczak czy Grzegorza Szamotulskiego.

Ebooki o politykach, dowódcach i biznesmenach

Świat polityki jest pełen afer, skandali obyczajowych i ukrywanych przez lata tajemnic. Można je odkryć, sięgając po ebooki biograficzne poświęcone takim dowódcom jak np. Adolf Hitler, Józef Piłsudski, Józef Stalin czy Napoleon Bonaparte. Nasze książki przybliżają także sylwetki polskich polityków – Jarosława Kaczyńskiego, Donalda Tuska czy Edwarda Gierka. Pokazują również, w jaki sposób stali się milionerami tacy biznesmeni jak m.in. John. D. Rockefeller, Ferdynand Porsche, Donald Trump czy Henry Ford.

Audiobooków biograficznych możesz posłuchać także za pomocą naszej aplikacji Empik Go - znajdziesz w niej również tysiące innych audiobooków oraz podcastów i ebooków. 

Zobacz sam, jak wielu niezwykłych ludzi przedstawiają dostępne u nas biografie i wspomnienia. Są to ebooki i audiobooki, które pozwalają spojrzeć na ich życie w inny sposób niż do tej pory.

więcej

Przeczytaj więcej o audiobookach

Sprawdź więcej artykułów!