Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Dobry wybór
Stan produktu
Nośnik
  • więcej
Wydawca
  • więcej

Gry na PlayStation 4

PlayStation 4, jak każda generacja konsol Sony jest przede wszystkim platformą do gier. Oznacza to szeroką bibliotekę tytułów do wirtualnej rozrywki. Nasz asortyment obejmuje gry na PS4 od deweloperów first-party i zewnętrznych wydawców.

Gry ekskluzywne na PS4

Gry na PS4 można podzielić na produkcje ekskluzywne i multiplatformowe. Pierwsze z nich powstają zarówno w studiach first-party, czyli należących bezpośrednio do Sony, jak i w zespołach deweloperskich innych wydawców. Jednym z atutów konsol Sony od zawsze były ciekawe gry ekskluzywne o wysokiej jakości.

Gracze posiadający PlayStation 4 mogą sięgnąć po takie marki, jak God of War, The Last of Us, Marvel's Spider Man, Bloodborne, Horizon Zero Down, Gran Turismo czy Uncharted. Te i inne ekskluzywne gry na PS4 były dosłownie system sellerami. Wielu graczy sięga po konsole niebieskich tylko po to, aby zapoznać się z seriami Sony.

Gry multiplatformowe na PS4

Konsola PlayStation 4 sprzedała się w nakładzie przekraczającym 117 mln egzemplarzy. Popularność urządzenia przełożyła się na zainteresowanie wydawców i w efekcie na konsole Sony trafiło przeszło 10000 różnych gier. Wśród multiplatformowych hitów można znaleźć takie tytuły, jak Gran Turismo 5, Red Dead Redemption 2, EA Sports FC 24, kolejne odsłony serii Assassin's Creed, Diablo, czy Resident Evil.

Gracze szukający gier na PS4 mają w czym wybierać. Większość tytułów jest dostępna w wydaniach pudełkowych. Nierzadko można wybrać różne wersje gier oferujące dodatkową zawartość. Nie brakuje także kolekcjonerskich zestawów oferujących oprócz gry dodatkowe gadżety cyfrowe i fizyczne. Część gier jest dostępnych w dystrybucji cyfrowej lub pod postaciami kodów. Zakupy w sklepie online PlayStation można realizować za pomocą kart pre-paid.

Gry na PlayStation 4 w większości pozwalają grać na standardowym padzie. Należy jednak pamiętać, że gry ruchowe wymagają do obsługi kontrolerów PS Move. Tytuły VR z kolei wymagają do działania zestawu PS VR.

Przejrzyj dostępne gry na PS4 i wybierz pozycje na długie godziny dobrej zabawy.

więcej