Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Kolor
Materiał
  • więcej

Zapachy do domu

Zapachy do domu - przyjemne wrażenie dla zmysłów  

Przyjemny zapach do domu może korzystnie wpływać na samopoczucie, niwelować zmęczenie, koić nerwy, poprawiać nastrój. W pomieszczeniu, w którym unosi się miły dla nosa aromat chętniej przebywają domownicy, a goście czują się bardziej komfortowo. Urzekająca woń sprawia, że dom lub mieszkanie wydają się bardziej czyste i zadbane. Charakterystyczne aromaty przywołują rodzinne wspomnienia i tworzą pozytywną atmosferę. Za pomocą zapachów do domu dostępnych w naszym asortymencie w zaledwie kilka chwil można roztoczyć w swoim mieszkaniu pobudzającą zmysły aurę sprzyjającą relaksowi i regeneracji. 

Zapachy do domu - jaki wybrać?

Na rynku dostępne są rozmaite rodzaje zapachów do domu, które różnią się między sobą sposobem rozprzestrzeniania aromatu oraz samym zapachem. Wyróżnia się m.in. dyfuzory, spraye, automatyczne odświeżacze powietrza, saszetki zapachowe, patyczki, kadzidełka, olejki eteryczne, woski i świece aromatyzowane. Wśród nich można znaleźć zapachy naturalne o właściwościach aromaterapeutycznych i korzystnie wpływających na zdrowie oraz kompozycje syntetyczne. Niektóre z zapachów odznaczają się oryginalną estetyką i zachwycają swoim designem, dzięki czemu mogą stanowić niepowtarzalną dekorację wnętrza. Najważniejszy jest jednak sam zapach, który należy dobrać do indywidualnych preferencji. Częstym kryterium jest również pora roku, pogoda lub aktualny stan psychiczny i fizyczny domowników. Istnieje cała gama zapachów subtelnych i delikatnych lub bardzo intensywnych. Najpopularniejsze kompozycje na lato to słodkie, kwiatowe, owocowe i cytrusowe nuty. W okresie zimowym częściej sięgamy po ciepłe i cięższe zapachy do domu o zabarwieniu drzewno-korzennym lub orientalnym. 

Zapoznaj się z naszym asortymentem zapachów do domu i wybierz zapach, który najlepiej podkreśli atmosferę Twojego wnętrza.  

więcej