Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Marka
  • więcej
Kolor
Funkcje
  • więcej
Pojemność misy
  • więcej
Liczba zakresów
  • więcej
Komunikacja
Moc
  • więcej
Zabezpieczenia
  • więcej

Multicookery

Multicooker to sprytny sprzęt kuchenny, który znacząco ułatwia i przyspiesza przygotowywanie różnych, nawet najbardziej skomplikowanych potraw i dań. Multcookery zwykle posiadają od kilku do nawet kilkunastu różnych funkcji gotowania, dzięki czemu są w stanie z powodzeniem zastąpić nawet kilka innych kuchennych sprzętów i akcesoriów. Podstawowymi korzyściami wynikającymi z ich używania są: duża oszczędność czasu, łatwość utrzymania czystości w kuchni podczas gotowania, oraz przede wszystkim prostota przygotowywania posiłków. W naszej ofercie znajdziesz wiele modeli multicookerów i akcesoriów do nich, takich firm jak: Philips, Esperanza, Concept, Mixcover, Tefal, Daewoo, Turbotrocnic, a także innych marek produkujących małe AGD.

Rodzaje multicookerów

W naszej ofercie muticookerów przygotowaliśmy modele posiadające nawet do kilkunastu programów gotowania takich jak: founde, duszenie, gotowanie, gotowanie na parze, smażenie, grill, zapiekanie, frytownica oraz wiele innych. Pozwala to na użycie jednego sprzętu, niezależnie od rodzaju dania jakie chcemy przygotować, bowiem w multicookerze ugotujesz zupę i jajka, przygotujesz makaron, zgrillujesz mięso i warzywa, a nawet upieczesz ciasto. Poza nimi, w naszej propozycji znalazły się także ryżowary, wolnowary, szybkowary, cyfrowe garnki a także roboty kuchenne. Większość sprzętów wykonano z nierdzewnej stali gwarantującej ich długą żywotność, zaś ich wnętrza stworzono z materiałów zapobiegających przypalaniu i przywieraniu potraw. Producenci zadbali także o łatwość utrzymania czystości urządzenia, dlatego wewnętrzne misy urządzeń w łatwy sposób można wyjąć i umyć lub umieścić w zmywarce.

Akcesoria do multicookerów

Wiele modeli multicookerów wyposażonych zostało w dodatkowe akcesoria ułatwiające gotowanie takie jak miarki, łyżki i różnego rodzaju łopatki wykonane z materiałów chroniących wnętrze sprzętów przed zarysowaniem. Niezależnie od nich, dzięki naszej ofercie, masz możliwość zaopatrzyć się w wiele sprzętów przydatnych podczas gotowania w multicookerze, w tym także w akcesoria przeznaczone do użycia w Termomixie. Silikonowe formy do pieczenia ciasta, ratanowe kosze do wyrastania chleba, silikonowe formy do muffinek, tace na bagietki, a także zestawy foremek do ciastek, to tylko niektóre akcesoria, jakie znajdziesz w naszej ofercie.

Przejrzyj naszą ofertę multicookerów oraz innych sprzętów kuchennych ułatwiających gotowanie i wybierz z niej model, który będzie dla ciebie największą pomocą podczas codziennego przygotowywania zdrowych i smacznych dań.

więcej